Плавчиня Анна Стеценко
Плавчиня Анна Стеценко 5 канал

Паралімпіада в Токіо: Україна здобула третє золото

Українка випередила суперницю, допливши першою за 4 хвилини і 23 секунди

Третє золото в України на Паралімпіаді-2020. Його виграла плавчиня Анна Стеценко.

На початку виступу у фіналі спортсменка була четвертою. Довгий час лідерство тут тримала італійка.

Зрештою, українка випередила суперницю, допливши першою за 4 хвилини і 23 секунди.

Окрім Стеценко, золоту медаль сьогодні здобула паверліфтерка Мар'яна Шевчук. Дівчина серед усіх підняла найбільшу вагу в 125 кілограмів. Перше ж золото було в середу.

Нагадаємо, раніше плавчиня Єлизавета Мерешко здобула першу золоту медаль для України на Паралімпіаді в Токіо. У перший же день змагань Мерешко та ще одна українка Анна Гонтар вибороли медалі на дистанції 50 метрів вільним стилем.