Євген Богодайко 5 канал

Українські спортсмени здобули ще дві золоті медалі на Паралімпійський іграх

Загалом, у скарбничці української параолімпійської збірної вже 28 медалей

Українські паралімпійці продовжують вражати. "Золото", "Срібло" та чотири "бронзи". Загалом шість нагород сьогодні – в четвертий змагальний день Паралімпіади–2020 здобули українські спортсмени.

Золото сьогодні виборов Євген Богодайко в запливі у чоловіків брасом на дистанції 100 метрів. Срібну нагороду в ранковій сесії виграв Роман Данилюк у штовханні ядра. Його результат – 16 з половиною метрів. Перемогу у цьому змаганні здобув іспанець.

Бронзовими призерами стали Іван Май та Максим Ніколенко. Обидва – у матчах з настільного тенісу. Ще одна бронза в дзюдоїста Руфата Магомедова.

Загалом, у скарбничці української параолімпійської збірної вже 28 медалей. З них чотири золотих, 14 срібних та 9 бронзових.

Нагадаємо, першу срібну нагороду в ранковій сесії виграв Роман Данилюк у штовханні ядра. Його результат – 16 з половиною метрів. Перемогу у цьому змаганні здобув іспанець.

Окупанти обстріляли Авдіївку: український військовий отримав поранення – відео