Єлизавета Мерешко

Українська плавчиня Мерешко здобула третю медаль на Паралімпіаді у Токіо

Спортсменка виборола "золото" на 100-метрівці брасом

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко здобула третю медаль на Паралімпіаді у Токіо.

Спортсменка виборола "золото" на 100-метрівці брасом.

Як повідомляв 5.UA, 28 серпня "золото" виборов Євген Богодайко в запливі у чоловіків брасом на дистанції 100 метрів. Срібну нагороду в ранковій сесії виграв Роман Данилюк у штовханні ядра. Бронзовими призерами стали Іван Май та Максим Ніколенко. Обидва – у матчах з настільного тенісу. Ще одна бронза в дзюдоїста Руфата Магомедова.

Нагадаємо, раніше плавчиня Єлизавета Мерешко здобула першу золоту медаль для України на Паралімпіаді в Токіо. У перший же день змагань Мерешко та ще одна українка Анна Гонтар вибороли медалі на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Через обстріл в Авдіївці "Укрзалізниця" призупинила рух поїздів на Донеччині
    Справа генерала Павловського: Кравець заявив, що прокурори вирішили "по-тихому" продовжити запобіжний захід

Паралімпійські ігри в Токіо: українська плавчиня встановила світовий рекорд