Максим Крипак
Максим Крипак Скріншот відео

Українець Крипак виборов уже третє золото Паралімпіади-2020 в Токіо

Загалом вітчизняний плавець має 5 медалей ігор в Японії

Скарбничка українських перемог на Паралімпійських іграх-2020 у Токіо продовжує поповнюватися – ще одне золото виборов плавець Максим Крипак.

Він зайняв перше місце у запливі на 400 м вільним стилем у класі S10. Українець подолав дистанцію за 3 хвилини 59.62 секунд. Срібним призером став Бас Таккен із Нідерландів, а бронза в австралійця Томаса Галлахера.

Це вже його третя золота медаль на токійських змаганнях. До цього Крипак став володарем золотих нагород на 100-метрівці вільним стилем і 100-метрівці батерфляєм, а також срібла на дистанції у 50 м вільним стилем та бронзи в естафеті 4 х 100 м вільним стилем. Загалом у спортивній кар'єрі це восьма паралімпійська медаль спортсмена.

Станом на зараз вітчизняна паралімпійська команда має 72 медалі: 16 золотих, 34 срібних та 22 бронзові нагороди. Україна тримається на 6-й сходинці загального заліку змагань. У лідерах – Китай, Велика Британія, Паралімпійський комітет Росії, США та Нідерланди.

Нагадаємо, сьогодні зранку українці вже вибороли срібло і бронзу у стрільбі, та бронзу в настільному тенісі.

Злива нагород на Паралімпіаді продовжується: українці вибороли срібло і бронзу у стрільбі та бронзу в настільному тенісі
    До кінця 2021 року аналітики прогнозують падіння цін на металургійну сировину і продукцію

Не було рівних у батерфляї: український плавець виграв золото Паралімпіади, встановивши світовий рекорд

Паралімпійська скарбничка: українець Дементьєв виборов срібло у велоперегонах

Паралімпіада в Токіо: легкоатлетка Ботурчук здобула срібло

Українці вибороли 11 медалей на Паралімпіаді в Токіо за один день – хто лідирує

Паралімпіада-2020: Україна здобула ще три медалі і посіла п'яте місце в загальному заліку