argumentua.com

До кінця 2021 року аналітики прогнозують падіння цін на металургійну сировину і продукцію

  Читайте по-русски
  З посиланням на звіт Нацбанку України за липень 2021 г. видання повідомляє, що до кінця року усереднені ціни на сталь опустяться

  До кінця року ціни на сировину і продукцію металургійних компаній впадуть, про це пише видання "Мінпром".

  Як зазначається в матеріалі, вже в ІІ півріччі 2021 р. наявна стабілізація цін на більшість позицій сталевого переділу. За інерцією досі ростуть ціни на первинну сировину – ЗРС і коксівне вугілля, пише видання. В той же час котирування на заготовку, сляби, катанку, схоже, досягли своїх піків в травні-червні і спробують якнайдовше протриматися нагорі.

  З посиланням на звіт Нацбанку України за липень 2021 г. видання повідомляє, що до кінця року усереднені ціни на сталь опустяться до 600 дол / тонну, хоча зараз вони тримаються вище 700 дол / тонну.

  ДП "Укрпромзовнішекспертиза" констатує, що на початок серпня ціни впали майже на всіх регіональних ринках сталеливарної сировини. Наприклад, в Азії котирування передільного чавуну знаходяться в діапазоні 580-590 дол / тонну CIF. Ціни просіли через зниження котирувань сталевого брухту і високі запаси чавуну на складах імпортерів, а також ослаблення попиту на плоский прокат.

  На думку аналітика "Укрпромзовнекспертизи" Юрія Добровольського, яку наводить видання, очікується подальше зниження вартості чавуну і брухту і млявий попит на готовий прокат, проте чекати істотного здешевлення не варто.

  Раніше аналітики Bank of America (BofA) попередили, що в ІІ пол. 2021 р. ціни на сталь почнуть різко знижуватися. Також у банку цінову ситуацію, яка склалася на ринку сталі, називають "бульбашкою, яка може лопнути в будь-який момент". А в Focus Economics прогнозують, що сталь в Європі і США вже до кінця цього року знизяться на 18,5%.

  Попередній матеріал
  Українець Крипак виборов уже третє золото Паралімпіади-2020 в Токіо
  Наступний матеріал
  Активно самознищуються: російсько-окупаційні війська за серпень 2021 року зазнали десятки небойових втрат
  Теги:
  Loading...