Паралімпійські ігри
Паралімпійські ігри Shutterstock

Паралімпіада в Токіо: легкоатлетка Ботурчук здобула срібло

Медаль Ботурчук стала для України 55-ю на Паралімпіаді

Сьомий день Паралімпіади в Токіо почався для збірної України завоюванням ще однієї медалі. Легкоатлетка Оксана Ботурчук стала срібною призеркою в забігу на 400 метрів в класі Т12. У цій дисципліні спортсмени з порушенням зору біжать у супроводі спеціальних гідів.

Ботурчук поступилася Омарі Дуранд із Куби. Третьою до фінішу прийшла представниця Венесуели Алехандра Паола Перес Лопес.

Медаль Ботурчук стала для України 55-ю на Паралімпіаді. Усього в української збірної 12 золотих нагород, 28 срібних і 15 бронзових.

Як повідомляв 5.UA, Національна паралімпійська збірна України виступає в Токіо у 15 із 22 видів спорту. Це бадмінтон, веслування академічне, велосипедний спорт (трек, шосе), голбол, дзюдо, легка атлетика, теніс настільний, пауерліфтинг, параканое, паратріатлон, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, тхеквондо та фехтування на візках. У команді – 143 параатлети. XVI літні Паралімпійські ігри триватимуть до 5 вересня.

COVID-19 в Україні: за добу зафіксували понад 1300 хворих, майже стільки ж людей одужало
    Через вітер, дощ та грози без світла залишилися 229 населених пунктів у трьох областях України

Паралімпіада-2020: Україна здобула ще три медалі і посіла п'яте місце в загальному заліку

Паралімпіада-2020: український плавець здобув золото і встановив світовий рекорд