ТСН

Паралімпіада в Токіо: Україна здобула ще 2 золота

У нашої Параолімпійської збірної 36 нагород: 10 золотих, 17 срібних і 9 бронзових

Ще два золота у скарбничці Паралімпійської збірної України. Нагороди завоювали легкоатлетка Оксана Зубковська та веслувальник Роман Полянський.

Оксана Зубковська перемогла у стрибках у довжину – з результатом 5 і 54 метри. Свою найближчу конкурентку вона перестрибнула на 16 сантиметрів.

Роман Полянський виграв заплив з академічного веслування у 2 тисячі метрів. Дистанцію спортсмен подолав за 9 хвилин 48 секунд.

Нині Україна 5–та в медальному заліку. У нашої Паралімпійської збірної 36 нагород: 10 золотих, 17 срібних і 9 бронзових.

Як повідомляв 5.UA, Україна продовжує виборювати медалі на Паралімпійських іграх у Токіо.

Як повідомляв 5.UA, 28 серпня "золото" виборов Євген Богодайко в запливі у чоловіків брасом на дистанції 100 метрів. Срібну нагороду в ранковій сесії виграв Роман Данилюк у штовханні ядра. Бронзовими призерами стали Іван Май та Максим Ніколенко. Обидва – у матчах з настільного тенісу. Ще одна бронза в дзюдоїста Руфата Магомедова.