Паралімпіада
Паралімпіада Paralympics.org

Сьомий день Паралімпіади: Україна здобула ще 13 нагород і втрималася у топ-5

Натепер українська команда в Токіо має 67 нагород

Три золотих, шість срібних та чотири бронзових нагороди – з'явилися в українській скарбничці на Паралімпійських іграх-2020 у Токіо за підсумками сьомого дня змагань.

Золото у штовханні ядра здобув легкоатлет Максим Коваль. Побив світовий рекорд та отримав перше місце плавець Максим Кріпак. Він став найкращим у запливі на 100 м батерфляєм. Андрій Трусов має золото в запливі на 50 метрів вільним стилем.

Срібло виборола легкоатлетка Оксана Ботурчук на змаганнях з бігу на 400 м. Срібну нагороду здобув і українець Єгор Дементьєв, який змагався у велоперегонах на дистанції 32 км. 37-річний плавець Максим Веракса завоював друге місце в запливі на 100 м вільним стилем. Олександр Яровий став віцечемпіоном зі штовхання ядра. По срібній медалі принесли Україні паралімпійські бігунки на 400 м Ірина Шуляр та Наталія Кобзар.

Бронзову медаль у запливі на 200 м Україні приніс Василь Крайник. Єлизавета Мерешко завоювала третє місце в запливі вільним стилем на 100 м, а на дистанції 50 м – Євген Богодайко. Також українська команда виборола бронзу в змішаній естафеті з плавання вільним стилем.

Натепер українська команда на Паралімпійських іграх у Токіо має 67 нагород: 15 золотих, 33 срібних та 19 бронзових. Україна посідає п'яту сходинку в світовому медальному заліку.

Нагадаємо, напередодні українці вибороли 11 медалей на Паралімпіаді в Токіо.