Марта Фєдіна та Анастасія Савчук
Марта Фєдіна та Анастасія Савчук Facebook / НОК України

Олімпіада в Токіо: українки завоювали історичну бронзу в артистичному плаванні

Нагорода стала для України десятою на Олімпійських іграх

Українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні на Олімпійських іграх у Токіо, повідомляє Національний олімпійський комітет у Facebook.

Зазначається, що за виступ у фіналі українки отримали 95.6 балів. Японки посіли 4-те місце, а перші два – Росія та Китай.

Для 19-річної Марти Фєдіної це перші Олімпійські ігри в кар'єрі, а 25-річна Анастасія Савчук виступала на Олімпіаді в Ріо, де в складі команди зупинилася за крок до медалей.

Варто зазначити, що ця нагорода стала десятою для України на цих іграх.

Нагадаємо, раніше українець Жан Беленюк здобув першу золоту медаль для національної збірної на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. У фіналі з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кг спортсмен переміг угорця Віктора Лорінца і став олімпійським чемпіоном.

"Треба, щоб про цих хлопців не забували": у Києві відзначили день народження політв'язня Вигівського
    Вартість палива на АЗС знову зросла: Мінекономіки встановило нові граничні ціни

Україна виборола перше золото на Олімпійських іграх у Токіо

Білоруська легкоатлетка Тимановська заявила, що в Білорусі на неї чекало покарання

Україна вперше не виборола на Олімпіаді жодної медалі зі спортивної гімнастики

Борчиня Черкасова завоювала для України ще одну бронзу на Олімпіаді-2020

Стало відомо, коли білоруська легкоатлетка Тимановська вирушить до Польщі

Двоє українських спортсменів вийшли до фіналу Олімпіади з греко-римської боротьби