facebook / Жан Беленюк

Двоє українських спортсменів вийшли до фіналу Олімпіади з греко-римської боротьби

Українська борчиня програла у півфіналі й отримала право посперечатися за бронзу

Українські борці греко-римського стилю Парвіз Насібов та Жан Беленюк вийшли до фіналів у категорії до 67 кг та 87 кг відповідно, забезпечивши собі щонайменше срібні медалі на Олімпійських іграх у Токіо, повідомляє Національний олімпійський комітет у Facebook.

Зазначається, що Насібов поступався з рахунком 0:5 і 4:6, але наприкінці поєдинку зумів дотиснути суперника – єгиптянина Ахмеда Ель-Саєда – і вийти у фінал – 7:6. Фінальний бій відбудеться 4 серпня.

Жан Беленюк, своєю чергою, не залишив шансів хорвату Івану Хуклеку (7:1). Фінальний бій у його категорії також відбудеться 4 серпня.

Також українська борчиня Ірина Коляденко програла у півфіналі й отримала право посперечатися за бронзу. У поєдинку категорії до 62 кг Коляденко зустрічалася з чемпіонкою світу-2019 Айсулу Тінібековою з Киргизстану. Українка поступилася з рахунком 0:10, тому виступить у поєдинку за третє місце.

Нагадаємо, троє українських спортсменів здобули перемоги у чвертьфіналах змагань із греко-римської боротьби на Олімпіаді в Токіо. Борець і депутат від "Слуги народу" Жан Беленюк у категорії до 87 кг переміг алжирця Башира Сід Азара.

Викрадення Чауса зганьбило вітчизняні спецслужби та імідж України – "Рух опору капітуляції"
    НАБУ вимагає, щоб СБУ доставила Чауса до суду для обрання запобіжного заходу

Сьомий день Олімпіади в Токіо: чому відсторонили українського тренера – подробиці

Японія вирвалася на перше місце в медальному заліку на Олімпійських іграх

Світоліна вийшла у півфінал на Олімпіаді в Токіо: подробиці

Чвертьфінали для України: тенісистка Світоліна та боксерка Лисенко вийшли до наступного етапу на Олімпіаді

Олімпіада-2020: троє українських спортсменів вийшли у півфінал змагань із греко-римської боротьби

Олімпіада-2020: чоловік спортсменки з Білорусі Тимановської переїхав в Україну через небезпеку