Христина Тимановська
Христина Тимановська 5 канал

Білоруська легкоатлетка Тимановська заявила, що в Білорусі на неї чекало покарання

Читайте по-русски
Нині спортсменка перебуває у польському посольстві в Токіо

Покарання чекало на Тимановську після її повернення до Мінська. Такі натяки спортсменці робило керівництво національної збірної. Про це сама Тимановська розповіла в коментарі Associated Press, передає "5 канал".

За словами атлетки, вона хоче продовжити свою спортивну кар'єру і планує взяти участь щонайменше у двох наступних Олімпійських іграх. Хоча поки що не вирішила, яку саме країну представлятиме. Зараз основне її бажання – безпечно дістатися до Європи. Нині Тимановська перебуває у польському посольстві в Токіо. А за два дні має вирушити до Варшави. Поляки вже видали спортсменці гуманітарну візу.

"Мені явно давали розуміти, що якщо я повернуся додому, мене чекатиме покарання, а якщо я раптом відмовлюся їхати додому і вийду на дистанцію 200 метрів і пробіжу її, то мене швидше за все звільнять з роботи, виженуть з Національної команди. І були такі тонкі натяки, що цим справа не закінчиться. Ключова фраза стала, що рішення їхати додому прийняли не ми, це прийняли інші люди, нам просто наказано це виконати", – повідомила білоруська атлетка Христина Тимановська.

Так, спортсменку відсторонили від змагань на Олімпіаді напередодні. Вона мала бігти дистанцію 200 метрів. Однак керівництво збірної примушувало її взяти участь у додаткових змаганнях на 400 метрів. Зробити це мала замість інших спортсменок, яких не допустили до Ігор через недостатню кількість допінг-тестів. Це обурило Тимановську, адже інша дистанція – потребує іншої підготовки. Своє невдоволення спортсменка висловила в соцмережах. А вже наступного дня до неї прийшли керівники білоруської збірної, відвезли до аеропорту і силоміць намагалися повернути до Білорусі.

Докладно про це дивіться в сюжеті "5 каналу":

Нагадаємо, за два дні до Польщі вирушить білоруська атлетка Христина Тимановська, яку відсторонили від Олімпійських ігор і намагалися силою повернути до Мінська. 

Попередній матеріал
Смерть Віталія Шишова: що кажуть правоохоронці та друзі загиблого – включення
Наступний матеріал
Замість кожної знищеної бойовиками камери спостереження на Донбасі будуть встановлені три нові – Порошенко
Loading...

Смерть Віталія Шишова: що кажуть правоохоронці та друзі загиблого – включення

КДБ Лукашенка в Києві, бики Киви та подарунок МВФ – "Час Ч"

Стало відомо, коли білоруська легкоатлетка Тимановська вирушить до Польщі

"У Віталія Шишова був зламаний ніс": друг загиблого розповів про висновки правоохоронців

Євродепутат: "Убивство Шишова – це ще один акт міжнародного тероризму режиму Лукашенка"

"Білоруський дім в Україні" заявив, що за Шишовим стежили, і поліція про це знала