fbu.ua

Мурзін – про баскетболістів-юніорів: "Якщо працюватимеш упівсили на тренуваннях, у збірній не затримаєшся"

  Нині триває процес формування складу команди U-18 перед Чемпіонатом Європи у Македонії

  Головний тренер чоловічої національної збірної України з баскетболу Євген Мурзін був чи не найуважнішим глядачем під час спарингу юніорської команди U-18 на зборах у Пущі Водиці. Його влаштував головний тренер цієї збірної Олександр Ворона. А Мурзін, який на правах головного тренера національної команди відповідає за піраміду чоловічих збірних, зробив для себе висновки і поділився ними. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України

  "Зараз ця команда (юніори – Ред.) не є найближчим резервом, але один гравець – Дмитро Скапінцев, мене цікавить вже сьогодні. Я бачив, як він тренується з командою U-20 і мені було цікаво переглянути, як він працює у команді хлопців свого віку, як він виглядає на загальному тлі, які у нього функції, завдання. І як він ставиться до роботи, приїхавши після ігор за збірну U-20. Бо там він проявив себе доволі непогано для свого юного віку. Для мене найголовніше, побачити самому його здібності. Так, думка тренерів завжди об'єктивна, але треба бачити гравця у справі своїми очима", – сказав Мурзін.

  Він також сказав, що помітив у збірній афроамериканця Еріка Нвагбару. На думку тренера, він допоможе команді, адже швидкий та створив кілька гострих ситуацій. "Розмовляв з тренером, і Олександр Ворона відзначив, що Ерік – гарний персональщик. Такі гравці потрібні у будь-яких командах. Плюс такі гравці, як Чміренко, Логінов, Тиртишник, Войналович. Я вважаю, на цих хлопців слід звернути увагу і я буду за ними спостерігати", – додав Мурзін.

  Тренер також розповів, що нині триває процес формування складу, усі "хочуть себе проявити", і це нормально, адже "по-іншому ти ніяк не будеш зростати".

  "Якщо працюватимеш упівсили на тренуваннях, у збірній не затримаєшся. І у цьому плані мені сподобалося їхнє ставлення до справи. І те, що сьогодні ми побачили чимало емоцій, чимало втрат – але ж це початок зборів, люди втомлені фізичними навантаженнями і це об'єктивно. Але ставлення мені сподобалося. Хлопці не шкодують себе, йдуть у контакт, працюють на повну міць. Дуже багато розмов. Навіть ви бачили звернення на папірцях біля входу до зали: Відсікаємо! Йдемо на підбирання! Розмовляємо у захисті (посміхається – Ред.)! Мені це сподобалося", – підсумував тренер.

  Як повідомляв 5.ua, тренер юнацької чоловічої збірної з баскетболу розповів, як команда готується до ЧЄ в Македонії

  Попередній матеріал
  Докази участі російських військових у війні на Донбасі є на сайті Кремля – Турчинов
  Наступний матеріал
  Політексперт Бундестагу: Україна може стати мотором для економіки ЄС

  "Результат вже бачу" – тренер юнацької чоловічої збірної з баскетболу розповів, як команда готується до ЧЄ в Македонії

  Тренер жіночої національної збірної України з баскетболу назвав "по-спортивному злих" гравців у Жіночій лізі

  Елеонора Чек: для конкуренції з Європою Україні потрібно піднімати дитячий баскетбол

  "Україна буде готова до сюрпризів" – тренер чоловічої збірної з баскетболу про поєдинки Євробаскету-2016

  "Спорт у кожен двір": Федерація баскетболу запроваджує масштабний всеукраїнський конкурс

  "У збірній України будується сильна команда" – Кобець розповів про перспективи українського баскетболу