fbu.ua

"Результат вже бачу" – тренер юнацької чоловічої збірної з баскетболу розповів, як команда готується до ЧЄ в Македонії

  Результат конкуренції вже видно, повідомив тренер

  Головний тренер чоловічої збірної України U-18 Олександр Ворона запевняє, що вже бачить перші результати конкурентної боротьби за місце у складі. Під його орудою команда проводить навчально-тренувальні збори у київській Пущі-Водиці, готуючись до Чемпіонату Європи у Македонії, якйи розпочнеться 30-го липня. Про таке тренер розповів в інтерв'ю Федерації баскетболу України.

  Ворона розповідає нову схему тренування збірної: "Я вирішив зі своїм помічником Олександром Мунтяном розподілити збірну на дві групи і вранці чергуємо тренування – один день – "маленькі", другий – "великі". Більше приділяємо уваги технічним елементам, адже їдемо на чемпіонат Європи з метою посісти найвищі місця. Тому і готуємося відповідно, серйозно".

  Він також наголосив, що є чітке завдання – вийти за підсумком виступів на чемпіонаті Європи до дивізіону А. "Але ми розуміємо, що це неможливо без підготовки таких хлопців, як Скопінцев чи той самий Войналович. Тож, ми поєднуватимемо підготовку гравців з виконанням завдання", – наголосив Ворона.

  Тренер відзначає, що хлопці працюють "з ентузіазмом". Він запевнив, що жодних претензій у цьому плані до хлопців в нього немає. Ворона розповів і про момент конкуренції в команді: "Ще на початку зборів хлопцям було сказано – тут зібралися лідери своїх команд і на кожну позицію маємо 2-3 людини. Вони працюють і не звертають увагу на кількість конкурентів. Результат я вже бачу. Треба доводити тренеру а не думати, скільки у тебе конкурентів, демонструвати своєю працею, що ти сильніший.

  Як повідомляв 5.ua, тренер жіночої національної збірної України з баскетболу назвав "по-спортивному злих" гравців у Жіночій лізі

  Попередній матеріал
  Київська поліція сьогодні стерегтиме кінного Щорса від "ОУН"
  Наступний матеріал
  Один із найбільших прихильників Brexit відмовився від боротьби за пост прем'єра Великої Британії

  Збірна України з баскетболу "3Х3" вирушила на відбірковий турнір чемпіонату Європи

  Елеонора Чек: для конкуренції з Європою Україні потрібно піднімати дитячий баскетбол

  "Україна буде готова до сюрпризів" – тренер чоловічої збірної з баскетболу про поєдинки Євробаскету-2016

  "Спорт у кожен двір": Федерація баскетболу запроваджує масштабний всеукраїнський конкурс

  "У збірній України будується сильна команда" – Кобець розповів про перспективи українського баскетболу

  Українська "молодіжка" перемогла баскетболістів США у престижному турнірі Adidas Eurocamp-2016