"Україна буде готова до сюрпризів" – тренер чоловічої збірної з баскетболу про поєдинки Євробаскету-2016

  Команда стартує у кваліфікації Євробаскету 31 серпня матчем з Болгарією

  Нині розпочався останній місяць, що залишився до початку навчально-тренувальних зборів національної чоловічої збірної України напередодні кваліфікації ЄвроБаскету. У розпалі сезон відпусток у гравців. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

  Тренер збірної Євген Мурзін розповів, чи не вплине відпустка негативно на результативність збірної і чи здатні гравці, що дісталися рівня національної збірної, підтримувати необхідні фізичні кондиції у відпустці: "По-перше, усі хлопці – професіонали. Більшість з них виступають у закордонних клубах. А там гравці вчаться професіоналізму набагато швидше. По-друге, термін підготовки доволі тривалий. Якщо мене не задовольнятиме чиясь форма – часу достатньо, аби підвести гравця до необхідного рівня фізичних кондицій. Тому я у цьому плані налаштований оптимістично, вірю у їхній професіоналізм і знаю, що часу буде достатньо, аби підтягнути їхню форму".

  Він також наголосив, що задоволений кількістю турнірів і спарингів: "Ми врахували досвід минулого сезону. Зробили правильні висновки. У нас значна дистанція між цими турнірами. Є час і проаналізувати, і підготуватися більш ретельно. Думаю, що завдяки цьому ми вийдемо на високий рівень готовності. Знов таки, у спарингах битимемося не на результат, а для визначення вірності підведення гравців до оптимальної форми". Мурзін також наголосив, що у подальших іграх зі збірними Словенії та Болгарії, "Україна буде готова до подібних сюрпризів".

  Тренер також розповів про появу у збірній американців: "Ви ж не будете порівнювати рівень гри Лєня з рівнем умовного гравця N. І рівень Рендла теж вищий. Якщо ви подивитеся на склад збірної Болгарії, то у ньому є два американця. Це ж не просто так. Я думаю, поява таких гравців, як Лень, Боломбой, Рендл, принесе тільки користь команді... З усіма, хто мені потрібен, є зв'язок. Ніхто не уникає контакту. Усі патріоти. Бувають якісь об'єктивні причини, які не дозволяють грати. Але наскільки я володію ситуацією, є бажання і усі хочуть грати за збірну. Контактуємо з усіма, хто нам потрібен. У цьому плані усе гаразд".

  Окрім того, Мурзін прокоментував висловлювання президента ФБУ Михайла Бродського щодо того, що курс на вільного тренера збірної був помилковим. "Як на мене, я не знаю, якої думки дотримується Володимир Холопов, але я люблю працювати, я практик, а не теоретик. Я хотів би мати постійно практику (у травні Євген Мурзін очолив київський "Будівельник")", – наголосив він.

  Як повідомляв 5.ua, 14 червня 2016 року баскетболіст Олександр Кобець розповів, що у збірній України будується сильна команда. Зауважимо, Федерація баскетболу запроваджує масштабний всеукраїнський конкурс.

  Попередній матеріал
  В Авдіївці на хабарі спіймали майора поліції
  Наступний матеріал
  Український і російський омбудсмени зустрінуться до кінця червня

  Українська "молодіжка" перемогла баскетболістів США у престижному турнірі Adidas Eurocamp-2016

  Австралійський вундеркінд може стати найдорожчим баскетболістом світу

  Баскетбол однією рукою: міф чи реальність?

  Німецький баскетболіст сховав у шкарпетку вибитий в ході матчу зуб і продовжив грати (відео)

  Український баскетболіст перейшов до московського клубу ЦСКА

  Збірна України з баскетболу показала нову форму (фото)