Докази участі російських військових у війні на Донбасі є на сайті Кремля – Турчинов

  За словами секретаря РНБО, Президент РФ особисто "підвищив" кадрових військових, що воюють на Сході України

  Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що свідчення про участь РФ у збройному конфлікті на Донбасі, є на сайті президента РФ Володимира Путіна. Про це йдеться у заяві Турчинова, повідомляє прес-служба РНБО.

  "Заявивши про непричетність РФ до військового протистояння в Україні, Володимир Путін ще раз продемонстрував, що політика Кремля базується на цинічній брехні та підступності", – зазначив Турчинов.

  Крім того, за його словами, чергові беззаперечні докази російської військової агресії проти України "можна знайти навіть на офіційному сайті адміністрації Президента Росії".

  "Так, у червні цього року Путін підписав укази про присвоєння генеральських звань кадровим російським військовим за злочини, вчинені на сході нашої країни", – сказав він.

  За словами Турчинова, звання генерал-лейтенанта було присвоєно  генерал-майору Асапову В.Г., який з квітня 2015 по травень 2016 року командував 1-м армійським корпусом, розташованим на окупованій частині Донецької області.

  Крім того, звання генерал-лейтенанта присвоєно генерал-майору Юдіну С.С., який з січня по квітень 2015 командував 2-м армійським корпусом, розташованим на окупованій частині Луганської області.

  Також полковника Рузинського А.Ю., який з квітня 2015  по травень 2016 року командував 2-ю окремою мотострілецькою бригадою (м. Луганськ) 2-го армійського корпусу, нагородили званням генерал-майора.

  "Ці два армійські корпуси, що ведуть проти нас війну на сході України, є невід'ємною складовою Збройних Сил Росії та підпорядковані безпосередньо Центру територіальних військ Південного військового округу РФ", – наголосив Турчинов.

  "В Україні немає внутрішнього конфлікту, а є неоголошена брутальна війна, яку проти нашої незалежної демократичної країни веде Російська Федерація. А брехливим путінським заявам можуть вірити тільки зазомбовані кремлівською пропагандою постійні глядачі російського телебачення", – підсумував секретар РНБО України.

  Попередній матеріал
  Одна з найбільших рейтингових агенцій S&P пояснила, чому погіршився кредитний рейтинг ЄС
  Наступний матеріал
  Мурзін – про баскетболістів-юніорів: "Якщо працюватимеш упівсили на тренуваннях, у збірній не затримаєшся"

  Столтенберг: членство Британії в ЄС – один з ключових чинників у боротьбі з тероризмом і агресією Росії

  Путін звинуватив НАТО в "агресивних діях" біля кордонів Росії

  Через агресію Росії у Литві повернули загальну військову повинність

  Байден розповів про методи боротьби зі спадком "колишніх радянських республік" та агресією РФ