Столтенберг: членство Британії в ЄС – один з ключових чинників у боротьбі з тероризмом і агресією Росії

  Розділення Європи лише додасть нестабільності тоді, коли необхідно боротися із серйозними безпековими загрозами

  Членство Великої Британії в ЄС - один із ключових чинників ефективної боротьби з тероризмом, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг напередодні референдуму щодо виходу Сполученого Королівства зі складу Євросоюзу.

  Він наголосив, що розділення Європи лише додасть нестабільності в той час, коли необхідно боротися із серйозними безпековими загрозами, зокрема - і з агресивною політикою Росії.

  Нині, в умовах нестабільності, непередбачуваності терористичних загроз та агресії Росії, розділення Європи ще більше розхитуватиме ситуацію. Нам потрібна сильні Європа, НАТО, і Велика Британія - це те, що може додати нам більшої впевненості у майбутньому, - заявив генсек Альянсу.

  Уже завтра зранку, 23 червня, у Великій Британії розпочнеться вирішальний референдум. Мешканці Королівства визначатимуть - залишатися у складі ЄС або відокремитися. Голоси можуть розподілитися майже порівну. За даними останніх опитувань, 43% підтримують вихід з Євросоюзу, 41% - подальше членство.

  Євроскептики переконані: популізм Євросоюзу тягне Британію у фінансову прірву. Водночас прем'єр-міністр Британії Девід Кемерон зазначає: членство в ЄС дозволяє Лондону мати іноземні інвестиції, нові робочі місця та вагомий вплив на міжнародній арені.

  Попередній матеріал
  Bellingcat оприлюднив нові фото "Бука", з якого збили MH17
  Наступний матеріал
  За повернення Росії в ПАРЄ не висловився жоден член Асамблеї

  Британці готуються зробити свій вибір: ЄС чи самостійність

  Трамп наполягає, що Британії краще вийти з ЄС

  Вихід Британії з Євросоюзу може призвести до спаду економіки в країні - Кемерон

  США можуть відкласти торговельну угоду з Британією, якщо та вийде з ЄС