Фото із відкритих джерел

Британці готуються зробити свій вибір: ЄС чи самостійність

Якщо британці проголосують за відокремлення від Євросоюзу, дороги назад - не буде

Лічені години залишилися у британців, щоб визначитися, чи хочуть вони залишатися у складі ЄС. Напередодні референдуму політики вдалися до масштабної агітації.

Залишитися у складі ЄС переконує прем’єр-міністр королівства Девід Кемерон.

Іноземні інвестиції, робочі місця, вплив на міжнародній арені та спільна боротьба із тероризмом. Такими є переваги членства королівства в ЄС - переконує  прем’єр-міністр Великої Британії.

Євроскептики, натомість, нагадують громадянам, що подальше членство в Євросоюзі лише погіршуватиме економічну ситуацію, а ще – змусить Британію відкрити кордони для мігрантів. Вони переконані:  Євросоюз тягне Британію у прірву.  Кажуть – Лондон є одним із найбільших наповнювачів європейського бюджету. А популістські європейські закони вартують британській скарбниці більш як 30 мільярдів на рік. Британські виробники змушені поступатися своїм інтересам на догоду загальноєвропейським.

В ЄС тим часом нагадують - якщо британці проголосують за відокремлення, дороги назад - не буде. Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер каже відокремлення не піде на краще ані Європі, ані самій Британії. А до вже нинішніх - фінансової та міграційної кризи - додасться ще одна.  Вихід Британії  може спричинити економічну нестабільність  на кілька років.

Попередній матеріал
Біля Новозванівки внаслідок нічного обстрілу із САУ загинув український боєць
Наступний матеріал
Порошенко обговорив з Меркель продовження санкцій проти Росії

Вихід Британії з Євросоюзу може призвести до спаду економіки в країні - Кемерон

Обама прибув у Велику Британію, щоб переконати її не виходити з ЄС

США можуть відкласти торговельну угоду з Британією, якщо та вийде з ЄС

Британський аналітик: Росія прагне розділити ЄC