www.aif.ru

Трамп наполягає, що Британії краще вийти з ЄС

  Міграційна криза в Європі багато в чому пов'язана з діями ЄС. Саме через це Великій Британії буде краще вийти з Союзу, вважає мільярдер

  Кандидат на пост президента США Дональд Трамп підтримав ідею виходу Великої Британії з Європейського Союзу. Про це кандидат у президенти США заявив в інтерв'ю Fox News, пише BBC.

  Він пояснив, що це його думка, і він не хоче щось радити або якось тиснути на британців. Трамп наголосив, що міграційна криза в Європі багато в чому пов'язана з діями ЄС. Саме через цю проблему Великій Британії буде краще вийти з Союзу.

  Зазначається, що раніше мільярдер допускав можливість, що Велика Британія вийде з ЄС. Крім того, він критикував президента США Барака Обами за те, що той закликав британців не виходити з Євросоюзу.

  Повідомляється, що газета Daily Telegraph опублікувала колонку Барака Обами, в якій він пояснює, які переваги дає Великій Британії членство в ЄС. 

  Нагадаємо, президент США Барак Обама відвідав Лондон з наміром переконати британських підданих підтримати членство королівства у Європейському Союзі на майбутньому референдумі.

  19 лютого 2016 року прем'єр-міністру Британії Девіду Кемерону вдалося домовитися з ЄС про особливий статус країни у ЄС. Остаточне рішення, чи залишатися Великій Британії у тісній співпраці з Європою, буде після референдуму. Його призначили на 23 червня.

  Попередній матеріал
  У Львові розпочинають святкування 760-річчя з дня заснування міста - програма
  Наступний матеріал
  У МВФ озвучили пріоритетні завдання для України

  Трамп став єдиним республіканським кандидатом у президенти

  Rolling Stones вимагають у Трампа не використовувати їхні пісні у передвиборчій компанії

  У Каліфорнії відбувається масштабний протест проти участі Трампа у виборах

  У США противники Трампа перекрили головну автодорогу Аризони

  Обама потролив кандидата у президенти та мільярдера Дональда Трампа

  5 канал - трансляція наживо