Путін звинуватив НАТО в "агресивних діях" біля кордонів Росії

  Володимир Путін підкреслив, що Росія відкрита для обговорення нової позаблокової системи колективної безпеки у світі

  Президент Росії Володимир Путін звинуватив НАТО в посиленні агресивної риторики і активності біля російських кордонів. Заява глави РФ прозвучала на засіданні Держдуми в середу, 21 червня, повідомляє Новое время з посиланням на російські ЗМІ.

  "Ми не бачимо позитивної реакції. Навпаки, НАТО посилює свою агресивну риторику і свої агресивні дії вже поблизу наших кордонів", - сказав Путін.

  У цьому зв'язку він закликав приділити особливу увагу вирішенню завдань, пов'язаних з підвищенням обороноздатності Росії.

  Путін підкреслив, що Росія відкрита для обговорення нової позаблокової системи колективної безпеки у світі, однак зауважив, що поки Захід цю ініціативу не сприймає позитивно.

  "Необхідно створювати сучасну позаблокову, рівну для всіх держав систему колективної безпеки. Росія відкрита для обговорення цього важливого питання і неодноразово заявляла про свою готовність до діалогу", - сказав Президент РФ.

  Крім того, за його словами, основною загрозою безпеці у світі є тероризм, і світовій спільноті необхідно консолідувати зусилля і не допустити помилок минулого, в тому числі роз'єднаності й ідеологічних розбіжностей.

  "Який урок ще потрібен, щоб сьогодні відкинути старі, затягані ідеологічні розбіжності і геополітичні ігри, об'єднатися в боротьбі з міжнародним тероризмом? Небезпека цієї спільної загрози наростає на наших очах", - зазначив Володимир Путін.

  Додамо, відносини НАТО та Росії погіршилися після анексії останньою українського Криму і вторгнення на Донбас.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Президент РФ Володимир Путін не хоче брати участь у зустрічі лідерів "нормандської четвірки" через продовження санкцій  проти Росії. Таку думку висловив український дипломат, екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

  Попередній матеріал
  ГУР: Окупанти намагаються витіснити сили АТО в районі Авдіївки, Мар'їнки та Новотроїцького
  Наступний матеріал
  Розвідка: 85 російських військовослужбовців відмовилися служити на Донбасі

  Заступник Кличка: чим замінять "ямковий ремонт" доріг та експеримент у Києві

  Росія вилітає з Євро-2016 після розгромного програшу Уельсу

  За хакерськими атаками "Ісламської держави" стоїть Росія – Der Spiegel

  Один із покалічених росіянами британських уболівальників вийшов із коми