dw.de

Політексперт Бундестагу: Україна може стати мотором для економіки ЄС

  На шляху до євроінтеграції Україна має провести низку реформ

  Зовнішньополітичний експерт однієї з фракцій парламенту у Бундестазі, голова німецько-української групи парламентаріїв Карл-Ґеорґ Вельман вважає, що, незважаючи на Brexit, ЄС не втратив здатність до розширення та свій потенціал. Крім того, він переконаний, що Україна зможе збагатити Союз, повідомляє DW.

  "Україна має потенціал стати великим збагаченням для Європейського Союзу. У цієї країни багаті промислові й технологічні традиції, і якщо їй вдасться стабілізувати економіку та політичну ситуацію, то вона може стати силовим агрегатом, мотором для економіки всього ЄС", – зазначив Вельман.

  Крім того, він зауважив, що зближення з ЄС не буде проходити автоматично, "програма реформ дуже вимоглива – подолання корупції, створення правової держави, незалежного правосуддя".

  Водночас, він зауважив, що ведення воєнних дій не є перешкодою до реформування галузей, які цього потребують: "Україна повинна зараз сконцентруватися на тому, щоб відбудувати ті території, які не перебувають під контролем сепаратистів. Конфлікт не повинен бути перешкодою. Адже для багатьох він був приводом не проводити реформ. Мовляв, поки йде війна, ми не можемо цього робити. Навпаки! Уряд України, її президент повинні оновити країну, зробити її сильною. Тоді коли-небудь і проблема Донбасу вирішиться сама собою".

  Як повідомляв 5.ua, 1 липня Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав дату вступу України до ЄС

  Нагадаємо, наприкінці червня Президент заяви, що найближчим часом вирішиться питання, чи отримає Україна макрофінансову допомогу від Євросоюзу.

   

  Попередній матеріал
  Мурзін – про баскетболістів-юніорів: "Якщо працюватимеш упівсили на тренуваннях, у збірній не затримаєшся"
  Наступний матеріал
  В ОБСЄ дискутують кілька тижнів щодо введення озброєної миротворчої місії на Донбасі – МЗС України
  Теги:
  Loading...

  Одна з найбільших рейтингових агенцій S&P пояснила, чому погіршився кредитний рейтинг ЄС

  Гройсман назвав дату вступу України до ЄС

  ЄС: жодних компромісів для Британії у свободі пересування

  Зараз вирішується питання, чи отримає Україна макрофінансову допомогу від ЄС - Порошенко