Орган
Орган 5 канал

Знімали кліпи та фотосесії: що відомо про скандал довкола Будинку органної та камерної музики Дніпра

Читайте по-русски
Провідна музикантка стверджує, що звільнилися

У Дніпрі скандал через еротику в Будинку органної музики. Зал з унікальним інструментом здавали для зйомок кліпів та оголених фотосесій. Так стверджує колишня провідна музикантка, вона звільнилася, і серед причин називає наругу над інструментом. Як реагують адміністрація закладу й автори кліпу. Деталі дізнавалася журналістка "5 каналу".

На фото – оголені дівчата, які позують на тлі єдиного в області унікального духового органа. Надія Юрійчук стала свідком цієї фотосесії, бо, розповідає, саме в той час мала репетицію перед концертом.

"Директор приходить, виганяє мене з репетиції, каже, ну вибач – у нас фотосесія, приводить дівчат", – каже заслужена артистка України Надія Юрійчук.

Після того, як стала свідком відвертої фотосесії, Надія – одна із провідних музиканток – звільнилася з будинку органної музики. Розповіла про це в соцмережі зі словами: "Бах уже не той" та "з будинку зробили бордель". На підтвердження своїх слів, щоправда, додала не фото оголених дівчат, а кліп дніпровської блогерки, знятий також поряд з інструментом.

"Це дуже ранимий інструмент, і коли сидить дівчина в неналежному взутті, а там клавіатура, ті ж ноти, що і для рук, на це боляче дивитися", – додає Надія Юрічук.

Перешкоджати репетиціям і так поводитися з єдиним коштовним та унікальним інструментом не можна, підтримали дописувачку професійні музиканти.

"До цієї дівчини нема претензії, бо вона не знає, як поводитися з інструментом, тому поводилася так, як вона розуміє. Це як дитина прийшла і грає по клавішах, так, як вона хоче", – наголошує викладачка музики Ніна Брюкова.

Зйомки кліпу блогерки, що вирішила спробувати себе у вокалі, тривали з пів години, з інструментом знята лише одна сцена, і вона не псує іміджу органної зали, наполягає директор закладу. Та додає, що виконавиця за цю послугу викупила 16 квитків на концерт органної музики. А інструктаж, як поводитися з інструментом, перед зйомками, каже, провів особисто.

"Він був виключений, тільки включено світло. Вона не грала на тому органі. Вона тільки імітує цю гру і кілька разів вона зробила пасаж по клавішах, але вона не била, як кажуть", – заявляє директор Дніпропетровського будинку органної і камерної музики Антон Чернета.

Відреагувала на критику в соціальних мережах і сама блогерка.

"Що стосується критики на мою адресу, то я до цього ставлюся позитивно, тому що я привернула увагу до органного залу. Не було не було ніяких порнографічних сцен, ніяких оргій, тому все це витягнуто із пальця", – зауважила блогерка Олександра Петрайчук.

А от про зйомки оголених дівчат нічого не знав, запевняє директор. Мовляв, планувалася фотосесія в сукнях.

"Без суконь ми зйомок не плануємо, і якщо то була зйомка без сукні, то це заздалегідь спланована провокація і проти директора, і проти всього колективу", – додав Антон Чернета.

Дров до багаття додає і той факт, що будинок органної музики нині належить церкві. Десять років тому будівлю органної музики за рішенням суду віддали вірянам. Однак 12-тонний орган тут так і залишився за умови, що колись під інструмент зведуть інше приміщення.

Вирішити еротичний скандал директор органного будинку пропонує діалогом, мовляв, в умовах безгрошів'я колективи мусять виживати самотужки. І додає, що заяви про звільнення Надії Юрійчук поки що не бачив.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, Дніпро "5 канал"

Попередній матеріал
Київський дитячий діагностичний центр на межі банкрутства: про що розповідають батьки і лікарі
Наступний матеріал
Кличко перед виборами пообіцяв створити реабілітаційний центр для військових, але після перемоги зник – ветеран АТО
Loading...

Поліцейського, який у супермаркеті кілька разів вдарив жінку, звільнили з роботи

Нецензурна лексика спікера ТКГ: опозиція в Раді збирає підписи за звільнення, а в монобільшості виправдовують

"Роман" 8-річної блогерки із 13-річним підлітком: як коментують експерти та мати дитини

"Пішов на х*й": речник ТКГ нахамив після прохання писати про перемовини українською

В'ятрович прокоментував скандал довкола присвоєння імені Шухевича стадіону в Тернополі

"Покарали дитину, бо батько не здав гроші": у Чернівцях у дитячому садку розгорівся скандал через подарунки на 8 березня