Олексій Арестович
Олексій Арестович 5 канал

"Пішов на х*й": речник ТКГ нахамив після прохання писати про перемовини українською

Читайте по-русски
У своїй публікації Арестович розповідав про складні умови роботи в ТКГ

Речник української делегації у Тристоронній контактній групі, радник керівника Офісу президента Олексій Арестович із матюками відповів підписнику на Facebook, який попросив того інформували про перемовини українською мовою.

У своєму дописі Арестович розповідав про засідання ТКГ щодо Донбасу, в яких умовах вони проходять і наскільки важливою є робота перемовника. Порівняв її із ситуацією, коли "утримуєш терориста розмовами, поки спецназ підбирається, щоб заспокоїти його надовго".

Утім, коли у коментарях речника закликали використовувати в комунікації державну мову – учасник ТКГ просто "послав" співрозмовника.

"Пане, це ж саме – українською. Ви ж стверджуєте, що перебуваєте у складі УКРАЇНСЬКОЇ делегації", – написав Віктор Іванов. На що Арестович лаконічно відповів: "Пошел на х*й. Так понятнее?".

Комунікація Арестовича
Комунікація АрестовичаОлексій Арестович / Facebook

Заявив, що відповів так, бо в коментатора, мовляв, самого прізвище та ім'я написані російською. Втім, на схоже зауваження людини із українським прізвищем – Арестович відреагував так само.

Комунікація Арестовича
Комунікація АрестовичаОлексій Арестович / Facebook

Читайте також: "Поки ох***ша громадськість не зрозуміє": Арестович "вписався" за "ОПЗЖ" і Бойка

Попередній матеріал
10 "помаранчевих" регіонів і 4 "червоні": МОЗ знову оновило карантинний розподіл в Україні
Наступний матеріал
Відпустив гріхи маніяку Онопрієнку і не здав його поліції: настоятель Києво-Печерської лаври шокував несподіваним зізнанням
Loading...