Кінь із господаркою
Кінь із господаркою 5 канал

Закінчується корм: у Маріуполі кінно-спортивний клуб опинився у скрутному становищі через карантин

Читайте по-русски
"Асвашані" просить про допомогу небайдужих

Карантин залишив без їжі коней маріупольського клубу. Запасів провізії для тварин залишилося на тиждень. Поповнювати їх нічим, адже через обмеження у клубі скасували всі заняття та спортивні тренування, тож каса спорожніла. Чим можна допомогти тваринам, дізнавалися журналісти "5 каналу".

Кордон – кінь української верхової породи. Він призер обласних змагань з конкуру. Діана Краєва працює з твариною понад дванадцять років. Кінь обожнює свою хазяйку і навіть іноді ревнує її до інших – людей і тварин.

Маріупольський кінно-спортивний клуб "Асвашані" існує майже тридцять років. Нині тут восьмеро тварин – п'ятеро коней і троє поні.

"Ми займаємося конкуром, навчаємо дітей і дорослих їзді верхи. Я з кіньми з народження. Для мене коні – це все. Я без них не уявляю себе просто. Це як спосіб життя, без нього вже ніяк", – розповідає Діана Краєва.

Через карантинні обмеження власники коней опинилися у скрутному становищі. Запаси корму закінчуються, а щоби поповнити їх, бракує грошей.

"Коням не скажеш, що вони не будуть їсти – це не спортивні снаряди, вони живі істоти, їм треба харчуватися. Це не хом'ячок, це не кролик, у них раціон, у них годування по годинах. Основний інгредієнт – сіно, плюс зерно – це овес. До вівсу підмішується кукурудза, макуха", – каже Ольга Краєва.

Щоби прогодувати восьмеро коней, щодня потрібно сімдесят кілограмів сіна та понад двадцять кілограмів вівса. Нині в конюшні запасів залишилось на тиждень. А чим годувати вихованців до кінця карантину – власники не знають.

Власники клубу кажуть, хоч би скільки тривав карантин, у жодному разі тварин не позбавлятимуться і сподіваються на допомогу небайдужих.

Олена Уланова, Олег Корінний, Донецька область, "5 канал"

Номер картки, за яким можна допомогти: 5168 7554 4913 9068, Краєва Діана, тел. 098 269 7507.

Попередній матеріал
Ми наполягатимемо на кремації померлих від коронавірусу – заступник голови КМДА
Наступний матеріал
Посилення карантину: чому в Запоріжжі відмовлялися зупиняти рух громадського транспорту
Loading...

Супрун дала поради, як поводитися з тваринами у період коронавірусу

У Китаї слони знайшли пусте село, яке на карантині, та випили все вино

Господар несамовито побив собаку на Прикарпатті – Балто потребує допомоги

Єдиний в світі орангутанг-альбінос повернувся в тропіки Борнео

"Історія заглухла": українка, яка залишилась в Ухані через свою собаку, заявила, що влада України про неї забула

В Австралії знайшли рештки сумчастого лева розміром з кішку, який жив на деревах