Тварини у притулку
Тварини у притулку 5 канал

Коронавірус на Запоріжжі: через карантин тварини в реабілітаційному центрі потребують допомоги

Читайте по-русски
Понад 170 тварин щодня з'їдають близько трьох центнерів м'яса

Карантин залишив голодними левів, тигрів та ведмедів. На Запоріжжі в райцентрі Василівка вимушено зачинився для відвідувачів реабілітаційний центр для хижаків, який існує за рахунок продажу квитків. Що тепер їдять звірі, дізнавалися журналісти "5 каналу".

Понад 170 тварин, серед яких пів сотні великих хижаків, щодня з'їдають близько трьох центнерів м'яса, півтора центнера овочів і величезний лантух крупи. Потрапили до реабілітаційного центру не від солодкого життя.

"Тварини з абсолютно різними долями: це і циркові тварини, і тварини, які раніше проживали на дачі вельмож. Це тварини, які стали чиїмись невдалими іграшками", – говорить Олександр Пилишенко, засновник реабілітаційного центру.

Коли в реабілітаційному центрі отримали вказівку зачинитися на карантин, то негайно попросили в соцмережах допомогу для звірів – харчами чи коштами. Відгукнувся небайдужий мешканець Дніпропетровщини Микола.

"Так, їм треба завжди допомагати – вони ж потрапили в таку ситуацію не з власної волі, а так склалося. Виглядають дуже, я навіть думаю, не те, що гідно. Я дивлюся, вони навіть радіють життю, а це теж добре", – каже Микола, меценат.

Коли звірів годувати зовсім нічим, засновник реабілітаційного центру не гребує будь-якою допомогою від небайдужих – каже його дружина Олена.

"Зібравши у знайомих, по під'їзду. Люди віддають, діляться тими продуктами, якими можуть: це ось і варення, у нас тут є і капуста, і морква, хтось привозить прямо в мішках капусту", – розповідає жінка.

"Я буквально був здивований тією кількістю позитивних людей, які приїжджали, приносили, привозили сюди все те, чим могли поділитися з нашими підопічними. Це і м'ясо у великій кількості, це і овочі, і фрукти, це крупа", – розповідає Олександр Пилишенко, засновник реабілітаційного центру.

Тварини у притулку
Тварини у притулку5 канал

У реабілітаційному центрі просять небайдужих допомагати продуктами до кінця карантину, адже у звірів навесні прокидається здоровий апетит.

Михайло Воронов, Юрій Петришин, Запоріжжя, "5 канал"

Попередній матеріал
Чи має уряд план дій щодо запобігання поширенню коронавірусу та чи збереться Рада цього тижня – "ІнфоВечір"
Наступний матеріал
Вартість масок завищена через те, що експорт на них був відкритий – медпідприємець
Loading...

Чи має уряд план дій щодо запобігання поширенню коронавірусу та чи збереться Рада цього тижня – "ІнфоВечір"

Перший випадок COVID-19 зафіксували на Сумщині – подробиці

"Я теж боюся, але маємо працювати": секретар Київської міськради закликав депутатів зібратися на засідання 26 березня

Тисячі волонтерів платформи "Солідарність" допомагають співгромадянам у період карантину

Фракція "ЄС" назвала умови, за яких готова прийти на позачергову Раду

Боротьба з коронавірусом: Google підтримав інформаційну кампанію МОЗ, виділивши грант у $550 тис.