Волонтерські проєкти "Європейської солідарності"
Волонтерські проєкти "Європейської солідарності" eurosolidarity.org

Тисячі волонтерів платформи "Солідарність" допомагають співгромадянам у період карантину

Читайте по-русски
На Вінниччині депутат Валерій Похолюк організував на пошиття спеціальних костюмів індивідуального захисту для медпрацівників

"Європейська Солідарність" по всій Україні реалізовує волонтерські проєкти, які допомагають протидіяти поширенню коронавірусу і підготовці лікарень до епідемії. В різних областях партійні активісти доставляють продукти, ліки та інші речі першої необхідності пенсіонерам та іншим людям з групи ризику. Про це повідомили в прес-службі "ЄС".

Наймасштабнішим проєктом стала інтернет-платформа "Солідарність". В його рамках будь-який бажаючий може стати волонтером і виконати прохання людини, яка потребує допомоги. На сайті розміщуються різноманітні заявки про допомогу від осіб, які є в групі ризику або з певних умов не можуть вийти з дому.

"Пройшов перший тиждень роботи проєкту нашої платформи "Солідарність". Мені приємно сказати, що ця платформа працює, вона реально потрібна. На неї вже зареєструвалося понад 2 100 волонтерів. Крім того, майже 500 заявок про допомогу, понад 300 з яких вже виконані", – сказав один з ініціаторів проєкту, народний депутат Олексій Гончаренко.

На Сумщині партійці ініціювали проект "Солідарність – добро єднає". Вони, зокрема, консультують щодо базових питань про коронавірус і особливості функціонування міста в цей час. Крім цього, волонтери проєкту здійснюють доставку продуктів харчування і ліків людям похилого віку, тим, хто не може з якихось причин вийти з дому.

Волонтерські проєкти "Європейської солідарності"
Волонтерські проєкти "Європейської солідарності"eurosolidarity.org

Депутат Київської обласної ради від "Європейської Солідарності" Олег Іваненко власним коштом придбав для Броварщини 5 тисяч захисних масок, нітрилових медичних рукавичок, антисептиків, захисних вологостійких костюмів на загальну суму близько 100 тисяч гривень.

"Ми будемо надавати безкоштовно маски, рукавички, дезінфікуючі засоби. Наразі закуплено 5000 масок, більшість з яких ми розповсюдимо на центр первинної медико-санітарної допомоги. Кожен охочий може звернутися по них до свого сімейного лікаря. Також ми закупили багато антисептику, розливатимемо в ємкості. І роздаватимемо – безкоштовно", – зазначив Олег Іваненко.

Крім цього, на Київщині активісти забезпечили медиків міста Українка засобами індивідуальної безпеки і транспортом, а також передали лікарні пульсоксиметри.

Волонтерські проєкти "Європейської солідарності"
Волонтерські проєкти "Європейської солідарності"eurosolidarity.org

"У зв'язку з припиненням транспортного сполучення між районними центрами, містами та селами, питання підвезення медпрацівників стало одним з першочергових. У тому числі, медики Українки, багато з яких живе в навколишніх селах, залишились фактично відрізаними від місця роботи.

Обговоривши цю проблему з Головним лікарем Обухівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, активісти "Європейської Солідарності" оперативно організували для медпрацівників необхідний транспорт", – повідомив депутат Київської обласної ради, в. о. голови Київської ТОП Георгій Цагареішвілі.

На Вінниччині депутат Жмеринської районної ради від "Європейської Солідарності" Валерій Похолюк організував на Браїлівській швейній фабриці пошиття спеціальних костюмів індивідуального захисту для медпрацівників. За кошти районного та міського бюджетів Жмеринська лікарня закупила тканину. Співробітники швейної фабрики "Браїлівчанка" самостійно створили лекала за зразками готової продукції з мережі інтернет. Перші 60 костюмів індивідуального захисту передали для інфекційного відділення місцевої лікарні.

Волонтерські проєкти "Європейської солідарності"
Волонтерські проєкти "Європейської солідарності"eurosolidarity.org

Як повідомляв 5.ua, в Харкові та Дніпрі волонтери почали розвозити продукти для літніх людей.

Попередній матеріал
На Черкащині другий випадок Covid-19: вірус виявили у дружини інфікованого
Наступний матеріал
Перший випадок COVID-19 зафіксували на Сумщині – подробиці
Loading...

Останні подробиці щодо хворих у Тернополі та як Румунія і Британія зупиняють поширення COVID-19 – "ІнфоВечір"

Віцепрем'єр Резніков повідомив, що обговорюватимуть у Мінську – подробиці

Спецвипуск: Поширення COVID-19 в Україні і світі – останні новини

Надзвичайний стан і ситуація: у чому різниця – пояснив доктор юридичних наук

Коронавірус у Бразилії: президент закликав людей вийти з тотального карантину

Україна на карантині: вірусолог спрогнозувала, коли завершиться ситуація з COVID-19