Google
Google Depositphotos

Боротьба з коронавірусом: Google підтримав інформаційну кампанію МОЗ, виділивши грант у $550 тис.

  Читайте по-русски
  У МОЗ при цьому уточнили, що Google безкоштовно надає МОЗ України послуги з інформування населення, при цьому обсяг наданих послуг у грошовому еквіваленті можна оцінити у $550 тис.

  Міністерство охорони здоров'я домовилося про співпрацю з компанією Google у межах інформаційної підтримки, аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції в Україні. Про це повідомляється в Telegram-каналі МОЗ "Коронавірус_інфо".

  "Відомство отримало грант в еквіваленті 550 тис. доларів на пошукову кампанію в рамках пріоритетизації офіційних джерел інформації. Це дозволить користувачам пошукового сервісу в Україні першочергово отримувати достовірні дані, актуальну інформацію, інструкції та рекомендації щодо ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в Україні, а також мінімізувати користування недостовірними джерелами", – йдеться у повідомленні.

  У МОЗ також наголосили, що компанія Google безкоштовно надає МОЗ України послуги з інформування населення щодо ситуації поширення коронавірусної інфекції.

  "Між МОЗ України та Google немає обміну коштами. Google допомагатиме налаштувати пріоритетизацію офіційних та достовірних каналів комунікації МОЗ у пошукових запитах щодо ситуації з COVID-19 безкоштовно, при цьому обсяг наданих послуг у рамках пошукової кампанії у грошовому еквіваленті можна оцінити у $550 тис.",   повідомили в МОЗ.

  Читайте також: Надзвичайний стан і ситуація: у чому різниця – пояснив доктор юридичних наук

  Нагадаємо, 25 березня Кабінет Міністрів ухвалив рішення ввести режим надзвичайної ситуації та продовжити дію карантину по всій країні на 30 днів.

  Попередній матеріал
  Віцепрем'єр Резніков повідомив, що обговорюватимуть у Мінську – подробиці
  Наступний матеріал
  На Черкащині другий випадок Covid-19: вірус виявили у дружини інфікованого
  Loading...

  Останні подробиці щодо хворих у Тернополі та як Румунія і Британія зупиняють поширення COVID-19 – "ІнфоВечір"

  Віцепрем'єр Резніков повідомив, що обговорюватимуть у Мінську – подробиці

  Коронавірус у Бразилії: президент закликав людей вийти з тотального карантину

  Україна на карантині: вірусолог спрогнозувала, коли завершиться ситуація з COVID-19

  У семирічної дівчинки на Волині виявили коронавірус – що відомо

  У Франції за добу від коронавірусу померла рекордна кількість інфікованих