фура застрягла під час скидання львівського сміття
фура застрягла під час скидання львівського сміття 5 канал

"Загруз у непотребі": у Золочеві фура застрягла під час скидання львівського сміття

Вантажівка не змогла покинути полігон, бо колеса ув'язли у смітті

Фура зі львівським сміттям застрягла під час спроби скинути відходи на Золочівському сміттєзвалищі. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, водія вантажівки спіймали працівники полігону. Поїхати з місця він не міг, адже колеса вантажівки загрузли у смітті. Поліція склала проти порушника протокол та з'ясувала, що водія винайняли на вивезення відходів за одноразовий гонорар.

Відомо, що міський голова Золочева підписав так званий "сміттєвий меморандум" з міськрадою Львова, до дозволяє привозити сміття до міста, але громада Єлиховицької сільської ради, де розташований полігон, висловилася проти привезення львівського сміття.

"Дана фура на даний момент не може проїхати, оскільки вона забуксувала. Наразі проводиться перевірка", – каже слідчий Золочівського ВП ГУНП у Львівській області Василь Курпіта.

Нагадаємо, 23 травня мешканці Львова перекрили вулицю барикадами зі сміття. Таким чином вони хотіли домогтися вивезення непотребу з-під будинку.

Як повідомляв 5.UA, ще 21 квітня у Львові заявили про знайдення рішення "сміттєвої проблеми". Зокрема, було підписано меморандум, що передбачав вивезення львівського сміття на полігони у 20 містах області. Як планувалося, щодня з обласного центру вивозитимуть понад 500 тонн сміття. Проте після цього по всій Україні почався справжній квест "Не дай підкинути собі львівське сміття": непотріб знаходили у дитячому таборі Київщини, в зоологічному заказнику Тернопільщинипід домівками селян у Житомирській області, і аж до Донеччини.

А у самому Львові проблема непотребу так досі і не вирішена – влада навіть спрямувала до Кабміну звернення про оголошення надзвичайного стану в місті.

Дивіться також фотогалерею за темою:

На львівському ринку загорілося сміття – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві представили нову стратегію інформаційної деокупації та реінтеграції Донбасу
Наступний матеріал
Експерт розповів, коли НАЗК має завершити перевірку е-декларацій топ-посадовців
Loading...

Мешканці Львова перекрили вулицю барикадами зі сміття – фото

"Критична ситуація" у Львові: "7 тисяч тонн відходів лежать на землі, вивозити нема куди" – Садовий

Львівське сміття зацікавило китайців