ПАТ "Херсонський завод Судмаш"
ПАТ "Херсонський завод Судмаш" khersonline.net

Втримався на плаву: "Херсонський Судмаш" відновив випуск продукції

Завод, який раніше спеціалізувався виключно на виготовленні продукції для суднобудування, додав до переліку своєї продукції спеціальну техніку для ДСНС і комунальних служб

ПАТ "Херсонський завод Судмаш", що входить до складу ДК "Укроборонпром", відновив випуск продукції. Завод, який раніше спеціалізувався виключно на виготовленні продукції для суднобудування, додав до переліку своєї продукції спеціальну техніку для ДСНС і комунальних служб. Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром".

Зазначено, що сьогодні виготовлену вперше за 6 років техніку, що призначена для ДСНС Луганської області, продемонстрували на території заводу.

"Останній раз із заводу нова техніка вийшла ще у 2011 році. Після цього підприємство перейшло у майже "сплячий режим". Але, починаючи з 2016 року, були проведені "реанімаційні" заходи та всі зусилля були направлені на розробку принципово нової продукції. Така пожежна спеціальна техніка є дійсно унікальною для України, навіть у світі її можуть випускати лише лічені країни", – відзначили в концерні.

Представлена до Дня Незалежності України машина АПГП 30 дає змогу на висоті 32 метрів проводити пожежогасіння та рятувати людей з останнього поверху стандартної панельної дев’ятиповерхівки.

Відомо, що цього року вже виготовляють спецтехніку для Херсонської області. Восени на заводі очікують делегацію іноземних замовників, які вже зацікавились можливостями "Судмашу".

Зараз на підприємстві працюють над розробкою більш потужних машин, які зможуть приборкати пожежу у сучасних 20-поверхових та вищих будівлях. 

Під пильним наглядом ФБР: як тренуються українські вибухотехніки – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Потужний землетрус в Італії: ЄС готовий надати негайну допомогу
Наступний матеріал
Скільки зниклих безвісти, кого найчастіше шукають – свіжа статистика по Донбасу від МКЧХ
Loading...

Фіскали навідалися з обшуками у 27 державних спиртзаводів

Європейський досвід: Як на Рівненщині поляки українських пожежників-аматорів навчали – сюжет

Пожежа на Дніпропетровщині: до гасіння залучили сили Нацгвардії та авіацію

Ford сплатить $10,1 млн штрафу за расистські дискримінації на заводі – ЗМІ

Очевидці повідомляють про пожежу на хімзаводі окупованого Донецька – відео

Стало відомо, хто очолить ДП "Антонов"