Борис Філатов
Борис Філатов 5 канал

"Все, до чого Коломойський торкнувся у Дніпрі, перетворилося на тлін і попіл" – Філатов

Читайте по-русски
Паразитування олігарха на держвласності підтверджує, що в голові у нього нічого не змінилось, вважає міський голова Дніпра

Дії Коломойського після 2014 року свідчать про те, що ментально ця людина залишилася в дев'яностих, вважає міський голова Дніпра Борис Філатов. Про це він сказав в ефірі програми "Є Сенс" на "5 каналі".

"Я щиро надіявся, що після мегатонн крові, після таких трагічних подій у нашій країні в людини в голові мало щось змінитись. На жаль, нічого не змінилось", – сказав Філатов.

За його словами, історії, пов'язані із захопленням держпідприємств озброєними бойовиками у 2015 році, а також його нинішнє паразитування на держвласності підтверджують, що людина ментально залишилася там же – у минулому, у 90-х.

"Чому ми з ним побили горшки? Це людина, яка до чого не торкнулася у місті, все перетворилося на тлін і попіл – аеропорт, стадіон, футбольний клуб "Дніпро". І як міський голова я не хотів на це дивитися спокійно", – зазначив міський голова Дніпра.

Як повідомляв раніше 5.UA, Шостий апеляційний адміністративний суд Києва поновив справу про оскарження державою рішення Окружного адмінсуду Києва від 18 квітня про скасування націоналізації "ПриватБанку".

Попередній матеріал
Громадські організації закликають Зеленського відмовитися від проведення опитування 25 жовтня
Наступний матеріал
"Не бере слухавку": Зеленський уникає спілкування із місцевою владою – Філатов
Loading...