Юлія Вусенко
Юлія Вусенко 5 канал

"Серіал "Слуга народу" замінюють на партію "За майбутнє": депутатка про виборчі маніпуляції в Луцьку

Читайте по-русски
Серіал, який спрацював на президентських та парламентських виборах, може не спрацювати на місцевих, зазначила Вусенко

У Луцьку партія "За майбутнє" на своїх медіаресурсах навіть не включає "Європейську солідарність" у соцопитування, повідомила депутатка Луцької міської ради та кандидатка від "ЄС" Юлія Вусенко. Про це вона сказала в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

Як зазначає депутатка, група "За майбутнє" Коломойського має у своєму розпорядженні більшість місцевих медіаресурсів. За її словами, на цих медіа політсила олігарха навіть не включає в соцопитування "Європейську солідарність" та інші партії, які не планують з ними об'єднуватися у місцевій раді.

На думку депутатки, ідентичні маніпуляції перед виборами можна побачити не лише на Волині.

"Рейтинги зашкалюють, показують величезні цифри партії "За майбутнє". Там малюють собі 40%, при цьому не беруть до уваги такі політичні сили, як "Європейська солідарність". Людей годують кашею, а потім 5 років у Швейцарії їдять нашу ікру", – сказала Вусенко.

"Тому виборці аналізують і розуміють, що, по суті, той серіал "Слуга народу", який спрацював (на президентських та парламентських виборах – ред.), може не спрацювати на місцевих виборах. Сьогодні нам його замінюють партією "За майбутнє". Але механізм той самий – вони заходять через такі канали, як "1+1", – підсумувала вона.

Нагадаємо, раніше народна депутатка VIII скликання Ганна Гопко заявила, що люди Коломойського планують завести своїх людей у місцеві ради не лише через партію "За майбутнє", а й через інші політичні сили.

Попередній матеріал
В Одесі спортсмени вийшли на акцію проти розміщення хворих на COVID-19 у спорткомплексі "Олімпієць"
Наступний матеріал
У Черкасах програмісти створили додаток для допомоги безпритульним тваринам
Loading...