Ганна Гопко
Ганна Гопко tvoemisto.tv

"Не про майбутнє, а про те, як купують за гречку": Гопко розкритикувала партію "За майбутнє"

Читайте по-русски
Коломойський та його оточення хочуть продовжити грабунок України, але вже на місцевому рівні, вважає екснардепка

Люди Коломойського планують завести своїх людей у місцеві ради не лише через партію "За майбутнє", а й через інші політичні сили, вважає народна депутатка VIII скликання Ганна Гопко. Про це вона скзала в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

"Дуже важливо пояснити людям, що партія Коломойського "За майбутнє" – це не про майбутнє людей, а про те, яку купують людей за гречку, щоб їсти нашу з вами червону ікру, і тих $5,5 млрд, які Коломойський вивів з країни, і поки що не несе жодного покарання. Хоча Міністерство юстиції США вже за нього взялося. Дуже важливо, щоб не було електоральної інфантильності", – сказала Гопко.

"Є кандидати, які розповідають з білбордів, як вони люблять Україну, а є ті, які це конкретними результатами вже підтвердили. Наше завдання – не допустити олігархізації регіонів та створити карту, де можна подивитися, як олігархи поділили між собою регіони, як вони зрослися з місцевими феодалами. І ось це зрощення – воно в перспективі може становити загрозу національній безпеці", – вважає Гопко.

За її словами, на Волині Ігор Палиця, лідер партії "За майбутнє", має дуже чітку стратегію: "Вони через інші партії ведуть своїх людей, щоб потім у Волинській обласній раді та Луцькій міській раді мати свої монобільшості", – сказала екснардепка.

"На Волині ситуація складна, бо Палиця має свій благодійний фонд, і вони через нього роздають подарунки, допомагають людям. Треба пояснити населенню, що ця вся допомога – це за наші з вами гроші – як платників податків", – зазначила вона.

Гопко сподівається, що антикорупційні громадські організації оприлюднять всі незадекларовані статки на несплачені податки Палицею та "всіма іншими посіпаками Коломойського, які ведуть людей не тільки на Волинь, а також Одещину та інші регіони України, щоб в рамках децентралізації дерибанити гроші".

"Вони просто продовжать грабунок України, але вже на місцевому рівні", – підсумувала екснардепка.

Нагадаємо, за інформацією директора НАБУ Артема Ситника, Коломойський і Боголюбов вивели з "ПриватБанку" понад 100 млрд грн.

Попередній матеріал
Українські правоохоронці викрили контрабандистів, що працювали в низці країн ЄС
Наступний матеріал
Куди пішли гроші з коронавірусного фонду – брифінг "ЄС" за результатами засідання уряду
Loading...