Петро Порошенко
Петро Порошенко фото Європейська солідарність

Не можна довіряти майбутнє політикам, які душу й тіло поклали в кишеню Коломойському – Порошенко

Читайте по-русски
Політик впевнений, що Зеленському не допоможуть сумнівні маніпулятивні опитування

Політичні сили, які підривають у Верховній Раді європейське майбутнє України, – це партія "Слуга Народу", проросійська п'ята колона "Опозиційна платформа – за життя" і політичний проект "За майбутнє", створений в інтересах олігарха Коломойського. Таку заяву зробив п'ятий Президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

"Серед тих політичних сил, які своїм голосуванням шкодили безвізу і підривали європейський курс України, була партія з такою красивою назвою "За майбутнє". Вона не шкодує грошей на рекламу. За чиє майбутнє вона бореться? За майбутнє Коломойського. На чиїх телеканалах? На каналах Коломойського. За чиї гроші вони зараз заклеїли всю країну? Ні, не за гроші Коломойського – за гроші вкладників "ПриватБанку", за гроші "Укрнафти". За ті понад $5 млрд, які він вивів з банку, а держава мусила компенсувати людям за рахунок коштів платників податків", – зауважив Порошенко.

Він продовжив: "Ми поставили край цьому насосу, який викачував з України гроші. І зараз по всьому світу порушені кримінальні справи і суди. Його розшукують за шахрайство і відмивання грошей. І тільки в Україні йому вибачили все. Тільки в Україні він порушив справу в суді щодо повернення йому "ПриватБанку". Це робиться під захистом і прикриттям Зеленського".

П'ятий Президент також зазначив, що "ініціатива" Зеленського щодо довічного ув'язнення корупціонерам – мала би першочергово стосуватися його партнера-олігарха.

"Нас дуже турбує антизахідна та антиєвропейська риторика "За майбутнє". Уявіть, що вчора формальний лідер цієї "майбутності" Палиця, молодший партнер Коломойського, договорився до того, що, мовляв, і безвіз Україні не потрібен. І Захід, мовляв, висмоктує Україну. Така риторика запозичена в російської пропаганди проти України. Нас хочуть позбавити західної підтримки", – застеріг лідер "ЄС".

Він нагадав про скандальне інтерв'ю Коломойського газеті New-York Times, в якому той заявив, що Україна має відмовитись від співпраці з МВФ та ЄС – і взяти гроші у Путіна. А пролита на війні кров, на думку олігарха, просто "забудеться".

"Ми маємо все зробити для того, щоб не дати їм це забути, задля чого 6 років Україна проливала кров. Ви хочете довірити своє майбутнє і майбутнє ваших дітей тим політикам, які душу й тіло поклали в кишеню Коломойського?" – запитав політик.

Порошенко впевнений, що Зеленському не допоможуть сумнівні маніпулятивні опитування, які суперечать законодавству.

"В Офісі президента хтось сказав, що це опитування ніби і є демократія. Це неправда і маніпуляція. Подібно до того, як шапіто з артистами-недоучками не є високим мистецтвом, опитування від Зеленського – не є демократією. Це пропозиція "95 кварталу" довірливим виборцям ще раз зіграти в наперстки. Стежте за руками!" – застеріг він.

"Настав час, коли влада має не ставити запитання, а нести відповідальність. Не питати, а відповідати – і про витрати з коронавірусного фонду, і про інше зроблене за півтора року. І за незроблене. Проведення в день голосування "опитування" – це плюндрування Конституції України, європейських і міжнародних виборчих стандартів. Це шулерство", – резюмував лідер "Європейської солідарності".

Читайте також: "Варто пам'ятати, де справжні друзі України, а де вороги": Порошенко дав Зеленському поради перед самітом "Україна-ЄС"

Попередній матеріал
"ЄС" тримає першість на виборах по Львівській області – голова облради
Наступний матеріал
На Львівщині невідомі жорстко вбили бізнесмена – коментар поліції
Loading...