не брать
не брать 5 канал

Відкинули ворога та просунулися вперед: на Дніпропетровщині тривають військові навчання

Читайте по-русски
Після навчать – робота над помилками, аби можна було виправити помилки

На Дніпропетровщині триває вишкіл підрозділів 93-ї механізованої бригади "Холодний Яр". Торік на Луганщині бригада вразила ворога, відкинувши його назад майже на кілометр. А після виконання бойових завдань на передовій і повернення в пункт постійної дислокації – тренуються на полігоні. Журналістка "5 каналу" спостерігала, як один із батальйонів бригади відпрацьовує наступ.

Десятки одиниць бойової техніки готуються до бою. Невдовзі один із батальйонів 93 механізованої бригади отримає наказ знищити умовного супротивника. 27-річний Олександр поведе бойову машину піхоти.

Олександр пригадує, що 2014-го на водія-механіка довелося дуже швидко вчитися. У першу хвилю мобілізації потрапив до танкової бригади. Встиг пройти найгарячіші точки війни на Донбасі. Свою багатотонну машину, трохи старшу за себе, лагідно називає ластівкою.

"Завдання підрозділів батальйону, де майже кожен другий військовослужбовець має бойовий досвід, – вогнем вразити умовного супротивника, прорвати його оборону і зайняти рубежі", – розповідає механік-водій БМП 93 механізованої бригади "Холодний Яр" Олександр Десятник.

Військовослужбовець 93-ї механізованої бригади "Холодний Яр", навідник танка Ярослав зазначає: "Навчання – це практика для всіх. Командиру, навіднику, механіку. Механіку – досвід водіння, навіднику – обчислювати мішені, злагодження екіпажу йде. Ми ще працюємо з піхотою".

"Основний акцент на цих навчаннях – на тактичні дії, на дії підрозділу, на керованість. Обстановка раптово змінюється, наше завдання – перехитрити противника", – розповідає начальник штабу керівництва навчання 93-ї механізованої бригади "Холодний Яр" Віталій Шуляєв.

Вночі підрозділ залишатиметься на позиціях, аби відбити можливу контратаку умовного ворога. А далі – робота над помилками, які під час навчань, на відміну від реального бою, ще можна виправити.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, Дніпропетровська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Порошенко: Після рішення РНБО щодо каналів Медведчука причетним особам треба вручити підозри і обрати запобіжний захід
Наступний матеріал
Українська історія потрапила до американського серіалу "Мистецтво шпигунства" на Netflix
Loading...

Обмінялися досвідом: Україна і США провели спільні навчання в Чорному морі

На Луганщині армійці відпрацювали навички ведення бою на полігоні – як пройшли навчання

Сіверська окрема танкова бригада ЗСУ провела зимові навчання – відео

В окупованому Криму росіяни готувалися до бойових дій

Готові за будь-яких умов: десантники 95-ї ОДШБр провели нічні стрільби з кулеметів – ФОТО

"Всі ракети доходили до цілі": ЗСУ відпрацювали новий спосіб наступу на полігоні Широкий Лан