Навчання ЗСУ та ВМС США
Навчання ЗСУ та ВМС США Facebook / ВМС ЗС України

Обмінялися досвідом: Україна і США провели спільні навчання в Чорному морі

Читайте по-русски
Усі елементи навчання було сплановано та відпрацьовано відповідно до стандартів та процедур НАТО

В акваторії Чорного моря катерна тактична група із залученням морської авіації Військово-морських сил Збройних сил України разом з американським есмінцем і кораблем забезпечення провели спільні тренування типу PASSEX. Про це повідомляє прес-служба Командування ВМС ЗСУ.

Метою тренування було підтримання безпеки в Чорному морі, вдосконалення навченості та взаємосумісності екіпажів кораблів ВМС України та ВМС США для виконання спільних морських операцій (завдань) у складі багатонаціональних тактичних груп. Усі елементи навчання було сплановано та відпрацьовано відповідно до стандартів та процедур НАТО.

"Провівши двостороннє тренування на морі з українським флотом, ми обмінялися досвідом і зміцнили наше партнерство. Взаємодія та двосторонні навчання з нашими партнерами проводяться задля підтримання регіональної співпраці та забезпечення морської безпеки. Я з нетерпінням чекаю на майбутні можливості спільних тренувань з українським флотом", – зазначив командир ракетного есмінця ВМС США Томас Ралстон.

У ВМС ЗСУ наголосили, що це перші цього року тренування типу PASSEX із кораблями США, що є чудовою можливістю для вдосконалення майстерності, морської виучки та обміну досвідом між екіпажами.

Нагадаємо, що на минулому тижні на Луганщині військовослужбовці ЗСУ відпрацювали навички ведення бою на полігоні. У тренуваннях узяли участь екіпажі броньованих машин піхоти, а також інша військова техніка.

Попередній матеріал
Акторка серіалу Зеленського у складі робочої групи МОЗ просувала власну компанію для закупівель – ЗМІ
Наступний матеріал
Дубінського таки виключили з фракції "Слуги народу"
Loading...

Вперше від початку перемир'я бойовики настільки інтенсивно обстріляли українські позиції на Луганщині – що кажуть армійці

У Києві знайшли тіло військовослужбовця, якого шукали 10 днів

На Луганщині армійці відпрацювали навички ведення бою на полігоні – як пройшли навчання

Стало відомо, скільки призовників візьмуть на строкову службу до ЗСУ цьогоріч

На Донбасі біля Золотого поранено військового ЗСУ – він у важкому стані

Доба в ООС: ворог 5 разів обстріляв українські позиції