Оксана Обертинська
Оксана Обертинська Скріншот відео

Акторка серіалу Зеленського у складі робочої групи МОЗ просувала власну компанію для закупівель – ЗМІ

Читайте по-русски
Журналісти оприлюднили документальне підтвердження реального або потенційного конфлікту інтересів

Оксана Обертинська, яка свого часу зіграла психологиню головного героя серіалу "Слуга народу" Володимира Зеленського, потрапила до складу робочої групи МОЗ із "коронавірусних" державних закупівель, де просувала інтереси власної компанії "Центр молекулярної діагностики".

Про це повідомляє УНН із посиланням на документи, які потрапили до рук журналістів.

Зазначається, що до робочої групи Міністерства охорони здоров'я Обертинська увійшла в червні 2020 року – під головуванням державного санлікаря Віктора Ляшка. А вже в липні – заснувала компанію "Центр молекулярної діагностики".

У той же час, як уточнюють журналісти, за регламентом усі члени робочої групи мають заповнити розписку про "відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів".

Але у виданні заявляють, що мають "одне з низки можливих документальних підтверджень" того, що в жовтні згадана компанія пропонувала МОЗ свої послуги.

"Пропонуємо закупити за державний кошт 1 000 000 тестів на 636,000,000 грн для розширення пропускної спроможності та забезпечення ефективної безоплатної діагностики та тестування на коронавірусну хворобу COVID-19. Гарантії щодо безперебійного постачання обладнання та наборів реагентів забезпечить ТОВ "Центр молекулярної діагностики", – мовиться в офіційному листі-пропозиції на робочу групу МОЗ під керівництвом Ляшка.

В УНН уточнили, що Міністерство охорони здоров'я вже два тижні не реагує на запит щодо можливого конфлікту інтересів або корупційних ризиків, пов'язаних із діяльністю Оксани Обертинської.

Дивіться також: Люди зрозуміли, що ніякого "кіна" не буде – депутат про падіння рейтингу Зеленського

Попередній матеріал
У Кабміні заявляють, що новий український правопис не скасують до цьогорічного ЗНО – подробиці
Наступний матеріал
Обмінялися досвідом: Україна і США провели спільні навчання в Чорному морі
Loading...