Андрій Пузійчук, "Батьківщина"
Андрій Пузійчук, "Батьківщина" 5 канал

Люди зрозуміли, що ніякого "кіна" не буде – депутат про падіння рейтингу Зеленського

Читайте по-русски
Виборці проголосували за образ президента Голобородька з фільму, вважає депутат "Батьківщини" Пузійчук

Рейтинг президента Володимира Зеленського падає через те, що виборці усвідомили, що він не схожий на образ президента Голобородька з фільму, і в майбутньому зрівняється з рейтингом "слуг", підтримка яких уже впала в 4 рази. Про це в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" сказав депутат "Батьківщини" Андрій Пузійчук.

"Якщо проаналізуємо, у депутатської фракції "слуг народу" було 43% на парламентських виборах, сьогодні вони мають 11%. Тобто для "слуг" падіння відбулося в 4 рази. Воно не співвідноситься з рейтингом президента. Люди зрозуміли, що ніякого "кіна" не буде", – зазначив депутат.

Пузійчук додав, що 2019 року виборці голосували за образ президента Голобородька, який вони бачили на екранах телевізорів.

"Друга причина – люди свято вірили в те, що одним голосуванням вони кардинально змінять ситуацію в країні і на наступний день після голосування відбудеться покращення їхнього життя. Але сьогодні вони бачать, що життя погіршується, немає ніякого серіалу і не буде ніяких змін. Для людей ці речі стають очевидні", – додав Пузійчук.

За словами депутата, також виборці досі розділяють у своїх оцінках діяльність президента і його партії.

"Це співвідношення рейтингу – на третю частину впав рейтинг президента, в 4 рази впав рейтинг партії. Це говорить про те, що люди досі вірять – є дуже гарний цар, наш президент, і є погані бояри – це "слуги народу", депутати. Сьогодні люди мають ще таке помилкове судження. І ми всі розуміємо, що рейтинг Зеленського буде й далі падати, це незворотній процес", – прокоментував політик результати опитування.

"Я впевнений, що в середньостроковій перспективі рейтинг президента і "слуг" вирівняється, тому що в будь-якому випадку президент привів "слуг народу", він несе за них персональну відповідальність, в тому числі і за сьогоднішні дії уряду і законопроєкти, які приймала Верховна Рада", – спрогнозував депутат.

Дивіться повний запис програми "Велика політика":

https://youtu.be/O8MC4k9AE00

Нагадаємо, згідно з результатами грудневого опитування КМІС, якби вибори відбулися в січні 2021 року, чинного президента Володимира Зеленського підтримали б 19,8% респондентів (серед тих, хто визначився з вибором), а п'ятого президента України Петра Порошенка – 15,7% респондентів.

 

Попередній матеріал
"Українцям не потрібні додаткові субсидії": депутат згадав слова уряду щодо обіцянок знизити тарифи
Наступний матеріал
Дружньо посміхаються: як пройшли перемовини Кулеби та очільника МЗС Угорщини Сійярто – сюжет
Loading...