Порошенко, Зеленський
Порошенко, Зеленський прінт-скрін з відео

Зеленський мінус 18%, Порошенко плюс 20% – КМІС оприлюднив свіжі президентські рейтинги

  Читайте по-русски
  В опитуванні КМІС, проведеному в грудні 2020 року, рейтинг Зеленського становив близько 27%

  Порошенко і Зеленський знову виходять у другий тур – такі дані опитування КМІСу. Якби вибори відбулися у січні 2021 року, чинного президента Володимира Зеленського підтримали б 19,8% респондентів (серед тих, хто визначився з вибором). П'ятого президента України Петра Порошенка підтримують 15,7% респондентів (серед тих, хто визначився із вибором).

  Варто зазначити, що в опитуванні КМІС, проведеному в грудні 2020 року, рейтинг Зеленського становив близько 27%. Відтак, за місяць рівень підтримки впав приблизно на 7%. Петро Порошенко у грудневому рейтингу мав рівень підтримки 13,7%, тобто за місяць він зріс на 2%.

  При цьому у другому турі, який змоделювали соціологи, якщо порівняти з виборами 2019 року, рейтинг Зеленського впав на 18%, зараз за нього готові проголосувати 55,2% серед тих, хто визначився з вибором. Натомість у Порошенка, якщо порівняти з 2019 роком, підтримка зросла на 20%, за нього готові проголосувати 44,8% респондентів.

  Дослідження проведене 22 січня 2021 року методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера. На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитано 1005 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. Вибірка репрезентативна для дорослого населення України. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,1%.

  Попередній матеріал
  Вакцина від коронавірусу: чого бояться українці – опитування
  Наступний матеріал
  Через позов Портнова: МОН зобов'язали переглянути підручники з історії щодо подій Революції Гідності
  Loading...