Соцопитування
Соцопитування opinionua.com

Уже 71% громадян вважає, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку – опитування

  Читайте по-русски
  Більше як 70% вважають, що економічне становище в Україні погіршилося за останні пів року, а 63% називають причиною можливої кризи – некомпетентність влади

  Тільки 18% українців вважають, що в цілому справи в Україні йдуть у правильному напрямку, а 71% – що країна рухається не в тому напрямку. Це антирекорд за часи президентства Володимира Зеленського. Такими є результати свіжого опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".

  Крім того, 74% респондентів заявили, що економічне становище України за останні пів року погіршилося (45% заявили, що суттєво погіршилося). Ще 17% думають, що воно не змінилося, і лише 7% – помітили якісь покращення. Також 63% заявили, що економічна криза в Україні може погіршитися через некомпетентність чинної влади.

  Серед опитаних 42% заявили, що зараз основною їхньою емоцією є розчарування. Ще 32% назвали надію, 19% – сум, 14% – страх і 12% – байдужість.

  Найбільшими проблемами в Україні люди назвали:

  • корупція – 37%;
  • війна на Донбасі – 29%;
  • некомпетентність влади – 28%.

  Найбільшими проблемами особисто для людей є:

  • економічна криза – 30%;
  • корупція – 29%;
  • війна на Донбасі – 27%.

  Уже 65% українців незадоволені діяльністю президента Володимир Зеленського. Це новий його антирекорд. Задоволені його діями лише 32% опитаних.

  Роботою голови Верховної Ради Разумкова задоволені 30%, не задоволені – 51%, не змогли оцінити – 19%. Діяльністю прем'єр-міністра задоволені 16%, не задоволені – 65%, не змогли оцінити – 18%. Роботою уряду та парламенту громадяни задоволені найменше – майже 80% дали негативні оцінки, і лише близько 12% – позитивні.

  Найбільше людям у чинній владі не подобається:

  • некомпетентність – 40%;
  • залежність від олігархів – 36%;
  • корумпованість – 28%;
  • хаотичність – 28%.

  Уже 39% підтримують дострокову відставку Зеленського та проведення нових президентських виборів. У травні таких було лише 27%. За достроковий розпуск ВР висловилися 58% – у травні таких було 52%, а в листопаді 2019-го – лише 34%.

  Дослідження проводилося протягом 16-20 грудня 2020 року серед повнолітнього населення України в усіх областях, крім тимчасово окупованих Криму та ОРДЛО. Опитали 2000 респондентів за методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження – не більше 2,2%.

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що українці вважають Зеленського найбільшим розчаруванням року.

  Попередній матеріал
  Авіакатастрофа МАУ в Тегерані: Іран заявив, що передав Україні остаточний технічний звіт
  Наступний матеріал
  Через снігопад у Києві транспортний колапс – місто скували глухі затори
  Loading...