Артур Герасимов, співголова фракції "Європейська солідарність"
Артур Герасимов, співголова фракції "Європейська солідарність" 5 канал

На жаль, пан Зеленський прийшов до влади на брехні – Герасимов прокоментував падіння рейтингу президента

Читайте по-русски
Президент втрачає підтримку українців через невиконані обіцянки знизити тарифи, боротися з корупцією і відверту некомпетентність, вважає співголова фракції "Європейська солідарність"

Володимир Зеленський стрімко втрачає рейтинг через те, що прийшов до влади на брехні і не виконує своїх обіцянок перед виборцями. Про це в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" заявив співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов.

"На жаль, пан Зеленський прийшов до влади на брехні. Він брехав людям щодо багатьох речей, і друге – він брехав про інших… Всі тенденції, які ми сьогодні бачимо, показують, що рейтинг Зеленського справедливо падає, рейтинг Порошенка справедливо зростає, тому що люди починають прозрівати. Починають бачити, що Порошенко як президент був набагато кращий, професійніший і компетентніший, ніж президент Зеленський", – пояснив він падіння рейтингу.

"Я б навів пряму мову Зеленського – "ми знизимо тарифи вдвічі". Пряма мова. Друге – те, що сталося в Харкові. Зеленський виходить і каже – тут треба навести порядок. Ця некомпетентність зашкалює, тому що в січні 2019 року було прийнято і підписано закон – не законопроєкт – про ринок соціальних послуг. І якби уряди пана Зеленського займалися цим питанням, в Харкові цих подій би не сталося", – зазначив він, реагуючи на слова депутата "Слуги народу" Павла Фролова, який сказав, що рейтинг президента і його партії падає через викривлення діяльності влади в опозиційних ЗМІ.

"Третє питання – коли він обіцяє боротьбу з корупцією, і подивіться, що коїться в нього під носом. Я ніколи в житті не повірю, що він нічого не знає про Татарова, що він нічого не знає про торгівлю посадами, і нічого не знає про інші речі. Таких прикладів з прямою мовою пана Зеленського я можу наводити дуже багато", – додав Герасимов.

Дивіться повний запис програми "Велика політика":

Нагадаємо, за результатами опитування КМІС, проведеного в грудні 2020 року, президентський рейтинг Володимира Зеленського впав до 19,8%.

Попередній матеріал
Замах на вбивство працівника СБУ: колишньому першому заступнику Баканова офіційно повідомили підозру
Наступний матеріал
Сотні знеструмлених населених пунктів та десятки пошкоджених автівок – як негода вирувала на Одещині
Loading...