Брифінг волонтерів щодо проблем ЗСУ
Брифінг волонтерів щодо проблем ЗСУ "5 канал"/Олена Рибінська

Волонтери починають збір підписів за негайну відставку головнокомандувача ЗСУ Хомчака

Читайте по-русски
На брифінгу наголосили: у ЗСУ нині критична ситуація із коронавірусом

У Києві відбувається брифінг, присвячений проблемам, що склалися в Збройних силах України. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу".

Брифінг волонтерів щодо проблем ЗСУ
Брифінг волонтерів щодо проблем ЗСУ"5 канал"/Олена Рибінська

Організували його волонтери, які вказують: у війську нині критична ситуація щодо перебігу пандемії коронавірусу. Також наголошують на проблемах медичного забезпечення ЗСУ. Кажуть і про факти позовів до суду на волонтерів за те, що вони, буцімто наносять репутаційних втрат медичним силам ЗСУ.

Активісти підкреслюють, що наразі відбувається приховування реальних проблем у війську. Також організатори анонсували збір підписів до президента Володимира Зеленського щодо негайної відставки головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака.

Волонтери кажуть, що проти командувача медичних сил Ігоря Хоменка нині відкрито кілька справ, зокрема і в Держаному бюро розслідувань (ДБР). Визнають, що хірург він хороший, однак як керівник важливої військової ланки – не склався. Бо повинен бути саме фаховим організатором, а на хірургом.

Уповноважена президента з питань волонтерської діяльності Пушкарьова Наталія на брифінгу визнала, що, на жаль, влада перестала чути громадську думку в нашій країні. Уповноважена пропонує створити робочу групу щодо вдосконалення роботи медичних сил України.

Дивіться також: З кисневими апаратами на вихід: чому волонтерів виселяють з орендованого приміщення

Попередній матеріал
Зеленський звернувся до Байдена: "Чому ми досі не в НАТО?"
Наступний матеріал
Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні в лютому
Loading...