Зимові навчання Першої окремої Сіверської танкової бригади ЗСУ
Зимові навчання Першої окремої Сіверської танкової бригади ЗСУ Facebook / Генеральний штаб ЗСУ

Сіверська окрема танкова бригада ЗСУ провела зимові навчання – відео

Читайте по-русски
Бригада відпрацювала наступальний бій з ходу з висуванням з глибини

Перша Сіверська окрема танкова бригада Збройних сил України провела зимові навчання зі стрільбами: відпрацьовували управління підрозділами батальйону під час наступу і злагодження його дій. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у Facebook.

Основною метою навчань стало вдосконалення на практиці управління підрозділами батальйону під час підготовки та ведення наступу в різній обстановці, а також злагодження дій батальйону під час ведення наступального бою з ходу з висуванням з глибини.

"Після розгортання в бойовий порядок за умовним сигналом здійснено забезпечення введення в бій головних сил та артилерії. З виходом на рубіж відбулася атака переднього краю умовного противника та знищення його вогневих позицій", – повідомили в бригаді.

Також під час навчань розвідувальні підрозділи бригади виявили та відбили напад диверсійно-розвідувальної групи умовного противника, відвернувши його увагу – це дало змогу закріпитися на вигідному рубежі.

За словами командира бригади Леоніда Ходи, протягом навчань бригада на практиці відпрацювала управління підрозділами під час висування, розгортання та відбиття контратаки противника: згідно з поставленим завданням, мета навчань була досягнута.

Нагадаємо, в жовтні на Луганщині пройшли навчання зенітників: військові тренувалися збивати безпілотники.

Попередній матеріал
"Газовий" конфлікт у Лубнах: жителі просять знизити тарифи та підключити відключених абонентів
Наступний матеріал
Пожежа в одеському готелі: власники не мали дозволів на роботу – подробиці трагедії
Loading...