Самоізоляція
Самоізоляція 5 канал

Вдома не були від Різдва: чи дотримуються правил карантину заробітчани на Закарпатті

Читайте по-русски
Лікарі рекомендують добути карантин до кінця, аби нікого не наражати на небезпеку

Віктор до пандемії працював у Чехії. Минулого тижня повернувся в Україну. Тепер чекає теплої погоди та закінчення терміну добровільної самоізоляції, щоб відкрити сезон городніх робіт. Загалом у село Коритняни Ужгородського району повернулося 13-теро заробітчан. Тепер усі мають бути на карантині вдома і на телефонному зв'язку з місцевими лікарями.

"В телефонному режимі зараз усе дізнаємося про стан здоров'я, визначаємо ступінь тяжкості і керуємось у подальших наших діях алгоритмом, який нам вислали", – повідомляє завідувачка медичної амбулаторії с. Коритняни Вікторія Ганич.

Лише в Ужгородському районі нині на контролі понад пів тисячі осіб, які нещодавно повернулися з-за кордону. Усіх одразу перевірити складно – бідкаються чиновники. Під час першого рейду комісія відвідала шістдесятьох людей.

Більшість заробітчан вдома не були від Різдва, тому швидше хочуть побачити родичів і знайомих. Тож влада району контролює, як вони дотримуються карантину вже вдруге. Рейд проводять медики разом з правоохоронцями.

Самоізоляція
Самоізоляція5 канал

"В разі виявлення порушення люди, які не дотримуються самоізоляції, будуть притягнені до адміністративної відповідальності. Передбачено від 17 тисяч гривень штрафу", – каже в.о. начальника сектора Ужгородського районного відділення поліції Віталій Горват.

За два рейди – жодного порушника не виявили. У більшості самоізольованих термін домашнього карантину завершується наступного тижня. Лікарі рекомендують добути карантин до кінця, аби нікого не наражати на небезпеку.

Надія Дворянчук, Світлана Максимова, Дмитро Рубіш, Закарпатська область, "5 канал" 

Попередній матеріал
Чи допоможуть обмеження на в'їзд-виїзд в області у боротьбі з коронавірусом – "ІнфоВечір"
Наступний матеріал
COVID-19: які маски найкраще захищають людину від інфікування коронавірусом – спецвипуск
Loading...