Тестування на коронавірус
Тестування на коронавірус https://prm.ua

Єдина область в Україні: на Миколаївщині досі не зареєстровано жодного випадку коронавірусу

Читайте по-русски
За добу з'явилося чотири нових підозри

На території Миколаївської області станом на вечір 3 квітня не зареєстровано жодного випадку коронавірусного захворювання. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Проте є люди із підозрою на COVID-19. Загалом в інфекційному відділенні перебувають п'ятеро осіб.

"Лабораторно обстежено на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) 58 осіб. На сьогодні 5 проб у роботі, по 2 особам проводиться повторне обстеження. Загалом від початку 2020 по медичну допомогою звернулося 60 осіб з підозрою щодо захворювання на COVID-19, з них 53 особи було госпіталізовано", – йдеться у повідомленні.

Як зазначають в ОДА, з 16 березня було запроваджено облік жителів регіону, що прибули з-за кордону та різними шляхами повернулися до місця постійного проживання.

В оперативному штабі при головному санітарному лікарі області кажуть: "За ними ведуть медико-санітарне спостереження та контроль щодо дотримання термінів та умов самоізоляції. Загалом на облік взято 1726 осіб. На 22:00 02.04.2020 знято з обліку 617 осіб у зв’язку із завершенням термінів самоізоляції. Продовжується медико-санітарне спостереження за 1109 особами". 

Таким чином Миколаївщина залишається єдиним регіоном України, де досі офіційно не зареєстрували коронавірус.

Як повідомляв 5.UA, станом на ранок 3 квітні в Україні зафіксовано 942 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, за добу – 138 нових. 

Як відомо, карантин стане ще жорсткішим. Очільник МОЗ наголосив на необхідності посилення карантину. Найближчим часом Кабмін обмежить пересування людей. Скоротять час перебування на вулиці, не можна буде ходити навіть по двоє. Крім того, у Києві поліція та ЖЕКи перевірятимуть людей на самоізоляції.

Попередній матеріал
В Україні почали ліцензувати виробників препаратів для боротьби з COVID-19
Наступний матеріал
Між областями встановлюватимуть КПП з військовими – постанова Кабміну
Loading...