Медики пікетують
Медики пікетують 5 канал

У Харкові пікетують медики "швидких" – вимагають обіцяних надбавок і належного захисту

Читайте по-русски
Відповідне звернення до керівника області підписали 60 співробітників

Медики "швидких" пікетують у Харкові. Працівники медзакладу вимагають 300-відсоткової надбавки за роботу з недужими на COVID-19. Учасники акції зібралися на подвір'ї центру медицини катастроф. Переконують, що виплати отримала лише частина персоналу.

Крім того, вимагають належних умов праці. Відповідне звернення до керівника області підписали 60 співробітників. Натомість керівництво Центру екстреної медицини та медицини катастроф запевнило, що діє відповідно до розпорядження МОЗу. Гроші отримали саме ті співробітники, які працювали з пацієнтами, у яких уже були підтверджені випадки коронавірусу.

"Засоби захисту – це ось ця ватно-марлева пов'язка, якщо її так можна назвати, і костюми одноразові, а потім вони їх ще перуть і вивішують. Які тут засоби захисту", – обурюється водій "швидкої" Микола.

"Як сказали, зарплату повинні отримати всі медики, я не знаю, чи контактувала я. Я приїжджала за ці місяці до хворих з пневмонією, з двосторонньою пневмонією. Деякі хворі відмовлялися їхати на госпіталізацію. Але я не знаю їх подальшу долю. Може, вони на наступний день потрапили в лікарню з тим же "Ковідом". Я не можу виключити того, що я не контактувала", – пояснює лікарка "швидкої" Марина Сидоренко.

"Дві комісії засідали. Вирішили, що для того, щоб ми повністю розрахувалися з людьми, які були задіяні на допомогу хворим на COVID-19 з підтвердженим діагнозом. Їх було 244. Тому ми виділили з фонду КМП 2 млн 45 тис. 660 грн, з нашого фонду заробітної платні, ми виплатили в п'ятницю 5 млн 366 тис. 333 грн. Виплатили тим, у кого діагноз COVID-19 був підтверджений", – зазначив директор Харківського центру екстреної медицини та медицини катастроф Володимир Забашта.

Нагадаємо, народні депутати зі "Слуги народу" отримали тези щодо того, як коментувати ситуацію навколо медичної реформи. Відповідний документ "Радіо Свобода" передали джерела в партії.

Попередній матеріал
У Верховній Раді карантин закінчився: що планують розглядати нардепи найближчим часом
Наступний матеріал
Було "нелогічним", стало очевидним: Кулеба запевнив, що ніхто українців-заробітчан тримати під замком не збирається
Loading...

Підтримати активіста Стерненка прийшли Уляна Супрун та Володимир Балух

Протест підприємців у Луцьку паралізував автомобільний рух майже на півтори години

"Не помремо від вірусу, то помремо від голоду": перевізники вийшли на акції протесту по всій України

"Не дають заробити навіть на існування": у Тернополі перевізники пікетували ОДА

Акція протесту перемістилася під будівлю МОЗ: до учасників вийшов Віктор Ляшко

Мітинг під Кабміном: протестувальники перекрили дорогу в урядовому кварталі