'Кримський титан', забруднення
'Кримський титан', забруднення 5 канал

"Це вже не сірчана кислота": Тимчук розповів про те, як труять населення Криму

У повітрі тепер зафіксовано ще одну отруйну речовину – хлор

Окупаційна влада Криму влаштувала в Армянську справжню хімічну атаку. Про таке заявив член Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони, керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у власному Facebook.

За його словами, нині доводиться мати справу не з сірчаною кислотою, а з хлором.

"Російські пропагандисти почали розганяти інформацію, що 13 вересня в районі Армянська "раптом" відбувся "повторний викид хімічних речовин", внаслідок чого в самому місті та прилеглих районах введено режим надзвичайного стану. Просто зараз конвульсивно генеруються версії, що ж стало причиною "повторного викиду", оскільки завод "Кримський титан" призупинив роботу (про що заявляють самі окупанти), а жодних природних катаклізмів не спостерігалося", – зазначає Тимчук.

Нині доволі серйозно окупанти обговорюють версію про "викид хімречовини з території України". При цьому, у прилеглих районах Херсонщини немає жодного об'єкту, здатного представляти хоча б найменшу хімічну загрозу.

Тимчук наголошує: причина "нового викиду" – в іншому.

"За інформацією групи ІС від наших джерел в Армянську, які працюють на заводі "Кримський титан", причиною погіршення екологічної обстановки могло стати звичайне головотяпство місцевих чиновників окупаційної адміністрації та "надзвичайників" РФ. А саме - окупаційна влада дала команду засипати "чим завгодно" кислотні відстійники, щоб виключити можливість розповсюдження токсичного пилу. Виконуючи команду, місцеві умільці, серед іншого, використовували для засипання хлорне вапно, яке вступило в реакцію з речовинами з відстійника, що призвело до виділення хлору", – пояснює член парламентського комітету.

Кримські колаборанти продовжують стверджувати, що життю та здоров'ю населення нічого не загрожує. Введення надзвичайного стану називають бюрократичною формальністю.

"По суті, Аксьонов і компанія, приховуючи інформацію, просто труять кримчан. Тепер до сірчистого ангідриду в повітрі додався ще цей отруйний газ", – констатує Тимчук.

Довідково: 14 вересня у соцмережах почала ширитися інформація про те, що в Армянську (в анексованому Криму), стався повторний викид сірчаної кислоти. На це поскаржилися мешканці окупованих територій. 

Водночас, у МінТОТ цю інформацію не підтвердили і заявили: скарг від місцевого населення про погіршення самопочуття не надходило, екологи інформацію про повторний викид хімікатів спростували. У ДСНС також заявили, шо небезпечних отруйних речовин у повітрі немає

Дивіться також фотогалерею: 

"За два дні все згоріло": оприлюднені наслідки "хімічної атаки" у Криму

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Суперфуди": Супрун розповіла, чи дійсно вони дозволяють схуднути
Наступний матеріал
У Чернівцях патруль на смерть збив людину: поліцейський розповів, що відбувалося після ДТП