прінт-скрін з відео

РосЗМІ заговорили про новий викид хімікатів у Криму – що кажуть в ДПСУ

Фахівці постійно здійснюють заміри повітря на адмінмежі з окупованим Кримом – жодних відхилень наразі не зафіксовано

В окупованому Криму зафіксували перевищення норм щодо шкідливих речовин. Про це повідомляє "5 канал", посилючись на росЗМІ.

Як зазначає місцеве управління Росспоживнагляду, в районі селища Перекоп у повітрі виявили суттєве перевищення вмісту хлористого водню та сірчистого ангідриду. Подекуди показники превищили норму у 9 разів.

Напередодні про повторний викид хімікатів на заводі "Кримський титан" повідомляли й користувачі соцмереж – мешканці окупованого півострову. А от у МінТОТ цю інформацію не підтвердили і заявили: скарг від місцевого населення про погіршення самопочуття не надходило, екологи інформацію про повторний викид хімікатів спростували.

Водночас, стало відомо, що ранком 15 вересня ДПСУ відновила пропуск автівок через два КПВВ на межі з окупованим Кримом – "Каланчак" і "Чаплинка". При цьому, прикордонники додали: у разі виникнення загрози для життя та здоров'я людей, готові закрити пункти пропуску знову.

"Перебуваю нині на КПВВ "Каланчак". О 10:00 ми відновили роботу пункту пропуску в повному обсязі. На даний момент обстановка тут спокійна, працює наша моніторингова група. Фахівці постійно здійснюють заміри повітря. Зараз небезпечних отруйних речовин у ньому немає. Небезпеки життю та здоров'я людей та прикордонників наразі теж немає", - коментує ситуацію помічник начальника Херсонського загону ДПСУ Ігор Шевцов.

Нагадаємо, у ніч на 24 серпня в місті Армянськ на півночі окупованого РФ Криму з'явився наліт "липкої іржі", яким вкрилися металеві предмети. Крім того, жителі поскаржилися, що метал іржавіє буквально на очах, на деревах жовкне та опадає листя, шкіра на відкритих ділянках тіла пече і важко дихати.

Дивіться також фотогалерею: 

"За два дні все згоріло": оприлюднені наслідки "хімічної атаки" у Криму

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Напад на суддю у "справі Майдану": в якому стані Сергій Дячук
Наступний матеріал
"Град", "Гіацинт", "Гвоздика": аеророзвідка ОБСЄ натрапила на "поле" ворожої артилерії