Юрій Золкін, Владислав Дейнего та Ольга Копцева
Юрій Золкін, Владислав Дейнего та Ольга Копцева 5 канал

Терористи "ЛНР" у Станиці "заявили права" на Щастя, погрожували журналістам і кидалися на камеру – відео

Читайте по-русски
Вони перетнули лінію розмежування і заявили, що влада терористів, нібито згідно з Мінськими угодами, має поширюватися ще й територію Щастя

У вівторок, 6 серпня, представники терористів із так званої "ЛНР", які водночас представляють бойовиків на переговорах у Мінську, перетнули лінію розмежування і заявили знімальній групі "5 каналу", що самоназвана окупаційна влада, нібито згідно з Мінськими угодами, має контролювати не лише Станично-Луганський район, а й територію Щастя.

На відео можна побачити, як поплічники терористів Владислав Дейнего та Ольга Копцева в хамській манері ("ты язычок то прикуси!", "а ты кто такой?") намагаються переконати голову адміністрації Станично-Луганського району Юрія Золкіна, що не зобов'язані триматися території, окресленої лінією розмежування.

"Згідно з Мінськими домовленостями, Станиця і Щастя наші", – сказав Дейнего, але принишкнув після нагадування, що лінія розмежування за угодами проходить по середині річки Сіверський Донець.

Крім того, Ольга Копцева заявила журналістам, присутнім під час розмови, що бойовики використають у перемовинах в Мінську "той фрагмент відео, яке ви викладете в український паблік".

"Если сейчас выйдет видео на украинских сайтах, где вы сфабрикуете какое-нибудь провоциклонное (ймовірно, малося на увазі "провокаційне" – 5.UA) заявление, то ваше видео будет представлено в Минске на переговорах", – погрожувала російською вона.

Пояснити, що саме вона має на увазі, жінка не змогла. Пізніше вона почала вимагати, щоб журналісти "розвернули камери на 180 градусів, швидко!" і штовхнула оператора.

Нагадаємо, міст у Станиці Луганській поки не ремонтуватимуть через відсутність гарантій тиші від окупантів. Наразі навколо контрольного пункту в'їзду-виїзду сапери ДСНС продовжують розмінування території. Крім того, ще до початку ремонтних робіт має бути прибраний блокпост бойовиків із символікою фейкових республік.

Попередній матеріал
Поставки пального з Росії та нові мита на експорт – включення з брифінгу Омеляна та Геруса
Наступний матеріал
"Пакет на голову і заговориш": українець розповів про спроби вербування з боку ФСБ Росії
Loading...