Українець розповів про спроби вербування з боку ФСБ Росії
Українець розповів про спроби вербування з боку ФСБ Росії СБУ

"Пакет на голову і заговориш": українець розповів про спроби вербування з боку ФСБ Росії

Читайте по-русски
Російські спецслужби намагалися завербувати колишнього працівника заводу "Кримський Титан" з Херсонської області, коли він поїхав до окупованого півострова

Служба безпеки України викрила завербованого російськими спецслужбами колишнього працівника заводу "Кримський Титан". Взимку 2018 року працівники ФСБ РФ завербували мешканця Херсонщини. Сталося це під час його поїздки до окупованого Криму.

"Застосовуючи методи психологічного та фізичного тиску, співробітники ворожої спецслужби вимагали, щоб він зізнався у міфічних зв'язках зі Службою безпеки. Крім того, представники ФСБ натякали на начебто причетність чоловіка до аварії на "Кримському Титані", вбачаючи в цьому ознаки диверсії," – йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

Окупантам затриманий начебто не надав ніякої реальної інформації. А ось українським правоохоронцям – розповів, як його вербували.

"Спочатку цей чорний, який з бородою, вдарив мене палицею. Цей почав кричати на мене: "Ти знаєш, хто ти?" Я кажу: "Хто я?" – "Ти візуаліст. Ось ти їздиш, все, що бачиш – дивишся і все переводиш, розповідаєш сюди". Мовляв, вони в цій Службі безпеки України, ти все СБУшникам розповідаєш... Каже, що спочатку вони мене трохи побуцають, а потім, каже, в них купа методів. Прямо так говорить: "Спочатку ми одягнемо тобі пакет на голову. Повір, без повітря люди довго не можуть перебувати. Ти нам почнеш розповідати все", – зазначив чоловік.

Нагадаємо, раніше СБУ попереджала, що спецслужби РФ та бойовиків вербують дружин українських офіцерів.

Попередній матеріал
Терористи "ЛНР" у Станиці "заявили права" на Щастя, погрожували журналістам і кидалися на камеру – відео
Наступний матеріал
"Хочуть не перемогти, а ствердитися чистими людьми серед багнюки": Трегубов про характер протестів у РФ
Loading...