Робота з дому
Робота з дому 5 канал

Робота з дому через COVID-19: як працюють адвокати під час карантину

Читайте по-русски
Наради доводиться проводити через відеозв'язок

Робота в умовах карантину. Як адаптувалися до роботи на відстані фахівці, які зазвичай працювали з клієнтами? Переваги й недоліки роботи вдома і чи не втратять від цього прибутки, дізнавалася кореспондентка "5 каналу" Наталія Світлова.

В офісі юридичної компанії чергує одна людина – помічник адвоката Олександр.

"На роботу коли ти приходиш, то і зайнятися більше нічим, крім роботи", – каже Олександр Резніченко.

Для поодиноких клієнтів, які приходить до одного з офісів компанії, підготували захисні маски, дезінфектори та одноразові гумові рукавички.

12 працівників компанії, через карантин, від понеділка працюють дистанційно. Наради проводять через відеозв'язок, яким довелося швидко навчитися користуватися.

"Коли ми пару днів тому встановили "Скайп", я написала в нашій робочій групі, що буде відеоконференція – першим питанням дівчаток було "а о котрій?" Ми ж повинні нафарбуватися", – каже Олена Доненко, керуюча партнерка Адвокатського об'єднання.

Представництво інтересів клієнта в суді – лише чверть роботи адвоката, розповідає Олена. А от підготовка – копітка й довготривала справа, яка потребує зосередженості. Домашні умови не завжди цьому сприяють. Це мінус дистанційної роботи.

"Буває, що дуже серйозні розмови. Взагалі не доречно. Не кожному поясниш і не з кожним клієнтом такі відносини, що можна – "ой, у мене дитина забігла". Це не завжди доречно", – говорить Олена Доненко, керуюча партнерка Адвокатського об'єднання.

Натомість в адвокатки компанії Ольги Вороновської вдома суворе правило для дітей – мама працює. Виняток – лише для песика Нюсі.

"Я на роботі не пішла б з собачкою гуляти вдень. А так вона попросила, я можу вийти прогулятися і знову продовжувати роботу", – каже Ольга Вороновська.

Рішення працювати вдома було колективним, запевняє керівниця, адже здоров'я – понад усе. За підсумками кількох днів на результатах роботи компанії робота в умовах карантину не позначилася і це плюс дистанційної роботи.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, Дніпро, "5 канал"

 

Попередній матеріал
COVID-19 на передовій: як військові допомагають мешканцям не допустити епідемії
Наступний матеріал
COVID-19 у світі: як проходить карантин та що кажуть люди
Loading...

Пасажир поїзда, яким напередодні евакуювали українців, розповів про провали в комунікації та як їх не випускали

Гірше, ніж в Італії: в Іспанії за добу виявили рекордну кількість хворих на коронавірус

Завдяки карантину в Україні почали менше хворіти на грип – Ляшко

Як приборкують коронавірус в Австрії, Чехії та Греції – "ІнфоВечір"

COVID-19 на передовій: благодійники "Повернись живим" відправили тисячу наборів для тестування

Нардеп Забродський передав у лікарню Дніпра обладнання "Фонду Порошенка" для боротьби з коронавірусом