Генерал-лейтенант Михайло Забродський передав медобладнання у лікарню
Генерал-лейтенант Михайло Забродський передав медобладнання у лікарню eurosolidarity.org

Нардеп Забродський передав у лікарню Дніпра обладнання "Фонду Порошенка" для боротьби з коронавірусом

Читайте по-русски
У найближчі дні кілька партій медзасобів Фонду також передадуть в інші області України

Народний депутат з фракції "Європейська солідарність", генерал-лейтенант Михайло Забродський передав комплект медичного реанімаційного обладнання, придбаного коштом "Фонду Порошенка", у міську клінічну лікарню №21 у Дніпрі. Про це повідомляють на сайті партії "ЄС".

Серед обладнання для інфекційної реанімації, зокрема, монітор пацієнта, який коштує понад 200 тис. грн, шприцевий насос, відсмоктувач хірургічний, пульсоксиметри та ларингоскопи. 21-ша лікарня у Дніпрі спеціалізується на інфекційних захворюваннях, тож вона першою прийме удар у разі стрімкого поширення коронавірусної хвороби.

"Фонд передав обладнання, яке вкрай необхідне для наших пацієнтів, а особливо для відділення інтенсивної терапії. Це і монітор пацієнта, і пульсоксиметри, і ларингосокоп, і шприцевий дозатор. Пульсоксиметр – це прилад, який одягається на палець пацієнта і через хвилину показує насичення киснем його крові. Це дуже важливо. Ми дуже вдячні Михайлу Забродському і Фонду за допомогу", – сказав головний лікар 21-ї лікарні Микола Турчин.

Генерал-лейтенант Михайло Забродський передав медобладнання у лікарню
Генерал-лейтенант Михайло Забродський передав медобладнання у лікарнюeurosolidarity.org

"Благодійний Фонд Порошенка" – це та організація, яка діє. Мій візит не поодинокий. Чимало депутатів роз’їхалися в інші регіони з відповідною допомогою, яку Фонд надає профільним лікарняним закладам для боротьби з коронавірусом. Ми будемо намагатися підтримувати контакт з лікарнею, і якщо ще виникне додаткова необхідність, то завжди готові підставити плече і протягнути руку допомоги", – зазначив генерал Забродський.

Фонд Порошенка також передав партію реанімаційного медичного обладнання у Львівський обласний госпіталь. Також у Київській міській клінічній лікарні швидкої допомоги вже запрацювали перші апарати штучної вентиляції легенів, які були повністю відновлені коштом Фонду Порошенка на прохання медзакладу.

Марина Порошенко, яка побувала в лікарні, розповіла, що наразі у світі величезна конкуренція за медичне обладнання і поставка нових апаратів займає не менш як два місяців. Загалом у Київській лікарні коштом Фонду Порошенка "оживуть" 10 апаратів штучної вентиляції легень.

Вже у найближчі дні кілька партій обладнання будуть передані в медичні установи в інших областях України, пообіцяли у Фонді.

Нагадаємо, 21 тис. медичних масок намагалися незаконно вивезти з України.

Попередній матеріал
Країни єврозони входять у найбільшу економічну кризу в своїй історії
Наступний матеріал
У Румунії вводять режим тотального карантину – що відомо
Loading...

На кордоні зупинили контрабанду 12 тис. масок, які намагалися вивезти в Ізраїль – подробиці

Українські полярники з Антарктиди закликали українців залишатися вдома – відео

У київській 8-й лікарні планують приймати хворих на коронавірус: головний лікар уникає розмов із пресою

У Тернопільській області шукають 500 осіб, які контактували з інфікованим на коронавірус священником

Кулеба провів перший у Європі віртуальний закордонний візит до Німеччини – що обговорили

Китайський чиновник розповів про ключові фактори у боротьбі з коронавірусом